Çözüldü EA FC 24 tekrar yüklenme istiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yigitw

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
XFX RX 570 4GB / AMD Ryzen 3 3100 3.6 GHz / Asus Prime a320m-R / XPG 8 Gb Ram /
Adata 480 GB SSD / GamePower GP 550 Watt / Samsung LC24RG50FZRXUF 24' 144 Hz FHD
Merhaba. Bilgisayarıma format attım ve EA FC 24'ü yüklemeyi başlattım 5 saat önce. 5 dakika önce geldim baktım oyunun inmesine 1-2 dakika kalmıştı bekledim 30 saniye filan kaldı sonra any moments... Diyordu sonra tuvalete gittim ve oyunu baştan yükledğini gördüm. Bilgisayarımda da yaklaşık 400 GB yer vardı şu an ise 356 GB yer var. 4 buçuk saattir yüklüyorum niye iptal oldu veya niye tekrar yüklüyor anlamadım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    71,6 KB · Görüntüleme: 40
Çözüm
Hocam oyun şu an böyle iniyor yapamıyorum doğrulama bir de birkaç GB indirmiş artık insin ne yapayım.
3-4 tane oyunum vardı Batman Arkham City, Forza Horizon 4, EA FC 24 filan hiçbiri açılmamaya başladı çözüm denedim olmadı format attım gece insin oyun bakacağım artık.

Sfc scannow yaptım ve sorun çözüldü.
Merhaba. Bilgisayarıma format attım ve EA FC 24'ü yüklemeyi başlattım 5 saat önce. 5 dakika önce geldim baktım oyunun inmesine 1-2 dakika kalmıştı bekledim 30 saniye filan kaldı sonra any moments... Diyordu sonra tuvalete gittim ve oyunu baştan yükledğini gördüm. Bilgisayarımda da yaklaşık 400 GB yer vardı şu an ise 356 GB yer var. 4 buçuk saattir yüklüyorum niye iptal oldu veya niye tekrar yüklüyor anlamadım.
dosyaları dogrulama yap bi

Hocam oyun şu an böyle iniyor yapamıyorum doğrulama bir de birkaç GB indirmiş artık insin ne yapayım.
3-4 tane oyunum vardı Batman Arkham City, Forza Horizon 4, EA FC 24 filan hiçbiri açılmamaya başladı çözüm denedim olmadı format attım gece insin oyun bakacağım artık.

Sfc scannow yaptım ve sorun çözüldü.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    116,9 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Çözüm

Geri
Yukarı