EA FC 24 vs FIFA 23

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 23 var şu an bende. 24 almaya değer mi? Oyunun üstadlarından yardım istiyorum :). Çok anladığım bir şey değil ama arkadaşlarla oynuyorum genelde eğlence olsun diye yani kendi başıma durup dururken açayım FIFA atayım kafası yoktur bende. Sırf yeni sürüm olması sebebiyle 24 alınır mı? Epic Games indirimleri ve İş Bankası kartına puanla birlikte 160 lira civarına gelecek bana oyun eğer alırsam şu an.

Arkadaşlar 23 var şu an bende. 24 almaya değer mi? Oyunun üstadlarından yardım istiyorum :). Çok anladığım bir şey değil ama arkadaşlarla oynuyorum genelde eğlence olsun diye yani kendi başıma durup dururken açayım FIFA atayım kafası yoktur bende. Sırf yeni sürüm olması sebebiyle 24 alınır mı? Epic Games indirimleri ve İş Bankası kartına puanla birlikte 160 lira civarına gelecek bana oyun eğer alırsam şu an.
160 liraya Mcdonalds'da adam akıllı menü yok hocam. Değer her türlü.

Bu fiyat için bedava bende var ve 23'e göre daha güzel 160₺'ye aile boyu doyurucu çiğköfte bile alamıyorken al gitsin.

Peki tamam alacağım. Son bir soru sorayım. Steam içinde aldığımızda Dualshock 4'ü steam ile eşleştirip oyunda sorunsuz kullanabiliyoruz. Epic Games'de sanırım kontrolcü desteği yok. Bunu nasıl çözerim kolla oynamak istiyorum da.

Abi ben FC 24 aldım ve şunu söyleyebilirim değmez. Çünkü 2024'e girdik ve FC 25 için çalışmaya başladılar bu yıl ortalarında yeni FC oyunu çıkacak. FC 24 ile FIFA 23 arasında fark yok. FC 25'i bekle derim.

Peki tamam alacağım. Son bir soru sorayım. Steam içinde aldığımızda Dualshock 4'ü steam ile eşleştirip oyunda sorunsuz kullanabiliyoruz. Epic Games'de sanırım kontrolcü desteği yok. Bunu nasıl çözerim kolla oynamak istiyorum da.
Tak çalıştır oluyor diye biliyorum FC 24'de. Olmadı DS4Windows indirip, o programla sorunsuz kullanabilirsiniz. Yapamazsanız, etiketleyin beni elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım.

Peki tamam alacağım. Son bir soru sorayım. Steam içinde aldığımızda DualShock 4'ü Steam ile eşleştirip oyunda sorunsuz kullanabiliyoruz. Epic Games'de sanırım kontrolcü desteği yok. Bunu nasıl çözerim kolla oynamak istiyorum da.

Epic kontrolcü desteği olmasına gerek yok oyuna kol ile gir sorun çözülüyor.

Abi ben FC 24 aldım ve şunu söyleyebilirim değmez. Çünkü 2024'e girdik ve FC 25 için çalışmaya başladılar bu yıl ortalarında yeni FC oyunu çıkacak. FC 24 ile FIFA 23 arasında fark yok. FC 25'i bekle derim.
Dostum yılın ortaları dediğin En az Eylül başı. Ayrıca FC 24 ile FIFA 23 arasında fark var. Ha dersen ki değecek fark yok onu anlarım. 160 lira zaten artık bir dışarıda yemek için bile neredeyse zar zor yetecek bir para. Arkadaşlarıyla güncel oyunda, güncel kadrolar ve güncel formalarla oynama sebebi bile değer 160 liraya.

Dostum yılın ortaları dediğin en az eylül başı. Ayrıca FC 24 ile FIFA 23 arasında fark var. Ha dersen ki değecek fark yok onu anlarım. 160 lira zaten artık bir dışarıda yemek için bile neredeyse zar zor yetecek bir para. Arkadaşlarıyla güncel oyunda, güncel kadrolar ve güncel formalarla oynama sebebi bile değer 160 liraya.

He kusura bakmayın ben fiyat kısmını görmedim. Eğer direkt Epic'den alsaydı kuponla 374TL falan oluyordu. O yüzden alınmaz dedim. 160TL'ye indie oyun kalmadı piyasada alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı