EA FC 24'de para nasıl kasılır?

nabukhednezar

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Eczacı
Herkese merhaba, bu sene ilk kez EA FC24 oynuyorum ve para önemliymiş oyunda ben sbc ve satılamaz paketlerle uğraşıyordum takip ettiğim birkaç insanin birkaç milyon parası varken benim 100 bin bile yok, para kasma taktiği var mı yoksa gerçek para mı yatırmamız gerekiyor illaki? Şimdiden çok teşekkürler.

Sistem genelde şöyle işliyor.
Hileli hesaplar oyunda sürekli galibiyet alarak para kasıyor, yenilmeleri imkansız, yenemeyeceği rakip olduğunu fark edince direkt "Fut ana ekranına döneceksiniz" uyarısı geliyor (ban riskini göze alarak hile yapıyorlar) Ki benim oyundaki takım adım REC REPORT bütün oyunu kayıt altına alıp hile yapanı gördüğüm an raporluyorum büyük ihtimalle banlanıyorlar. Çoğu kişi raporlamayı bilmediğinden böyle hesaplar devam ediyor.
Daha sonra bu hesaplar kastıkları coinleri belirli sitelere satıyor oradan da diğer oyuncular satın alıyor ya da bazı sitelerde direkt oyunculara satıyor.
Yabancılar bu konuda para birimi olarak daha avantajlı olduğundan böyle sitelerden coin çekip çok fazla coin sahibi oluyorlar. Arz az talep fazla olunca haliyle pazar yükseliyor.
Yani aşırı coin kasmak için ya komple ban riskini göze alıp hile yapacaksın ya da transfer pazarı banı gibi riskleri göze alıp coin çekeceksin.
Diğer türlü biraz şans.
Mesela satılabilir altın paketten bana 77'lik nadir 700coin hemen al çıkabilirken sana 2,5M pazar değeri olan Mbappe çıkabilir. Çıktığı gibi satıp 2,5M coinin olabilir.

Son düzenleme:
Rica ederim.
Bir de bir yolu daha var ama biraz sabırlı olmak gerek.
Ocak ayında TOTS oyuncular geliyor ve aşırı pahalı oluyorlar. Genelde paketlerden çıkıyor.
Ben şu anda oynanabilecek takımımı kurdum kenarda 600k coin vardı onlarla oyuncu aldım.
Ve 2-3 gündür satılabilir satılamaz hiçbir paketi açmıyorum hepsini saklıyorum. Şu anda 16 tane paketim var. Elim ayağım titriyor açmamak için ama açmayacağım :D TOTS çıkana kadar muhtemelen 140-150 paketim olur.
Ocak ayında oyuncular yayınlandıktan sonra açacağım ki satılabilir paketten yüksek oyuncu gelirse hemen elden çıkaracağım ve oyun içi para yapacağım. Satılamazdan çıkanı da oynatıcam.
Oynanabilir takımı kurduysan ocak ayına kadar sabret ve hiç paket açma.

Evet var iyi kötü bir takımım hocam :) ama paket açmama hayal gibi bir şey elim ayağım titrer benim de fakat direneyim ben de sizin gibi çok teşekkür ederim bugünden itibaren biriktirmeye başlıyorum ben de :D

Evet var iyi kötü bir takımım hocam :) ama paket açmama hayal gibi bir şey elim ayağım titrer benim de fakat direneyim ben de sizin gibi çok teşekkür ederim bugünden itibaren biriktirmeye başlıyorum ben de :D

Biriktirebiliyorsanız biriktirin.
Biz 22'den beri arkadaşla tamam açmayacağız deyip 3 gün sonra paketleri açıp 1 hafta sonra açtığımızı itiraf ediyoruz :D

Geri
Yukarı