Çözüldü EA FC 24'te "maçla zaman uyumun bozuldu" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

tuggrul

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
EA FC24'te böyle hata alıyorum kaç gündür. Çözümünü bilen var mı? (Oyun dosyalarını doğruladım, oyunu silip tekrar yükledim. Farklı modlarda oynadım.)

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    2,4 MB · Görüntüleme: 33
Hocam öncelikle BIOS tarih ve saatini kontrol et.
Akabinde DISM++ uygulamasını indir.
Arama çubuğuna DISM yazdıktan sonra sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştır de. (karşına bir şey çıkmayacak arkada çalışıyor olacak)
Bu sefer arama çubuğuna CMD yazıp sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştır de.

Kod:
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Yaz Enter'a bas ve kontrolün tamamlanmasını bekle.
Akabinde tekrar gir ve oynamayı dene.

Dosyaların bozulmuş işte.
Attığım şekilde yapsaydın da düzelirdi muhtemelen.
Hayırlı olsun o halde.

Dosyaları ayrı doğruladım, dediğini de yaptım. Olmadı diye format attım başka çözüm yolu kalmamıştı çünkü öğrenebildiğim. Açıkçası formatla 15 dakika uğraştım, oyunu da 2 saat sürmeden indirdim. 2,5 saatte hallettim. 5 gün falan uğraşmaktansa bu daha mantıklıymış en başından...

Aynı sorunla bende karşılaştım. Format atmanıza gerek yok. Ben sadece oyunun dosyalarını doğruladım ve maça girdim. Herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmadım.

Aynı sorunla bende karşılaştım. Format atmanıza gerek yok. Ben sadece oyunun dosyalarını doğruladım ve maça girdim. Herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmadım.
Dosyaları doğruladım. Oyunu sildim yükledim. Steam'i sildim yükledim. Kol takılıyken açtım. Kol takılı değilken açtım. Bütün varyasyonları denedim ben, işe yaramadığı için format atmak zorunda kalmıştım.

Geri
Yukarı