EA FC24'te paketten çıkanlar kalıcı mı?

647765

Picopat
Selam herkese, FC24e yeni başladım Steam'den fut alınca ekstra FIFA points vermis. Ben de paket açtım çıkanlar aşağıda, bu oyuncular kalıcı olarak bende mi kalacak? Tam olarak anlamadım yani satamıyorum da, nedir neyin nesidir aydınlatabilecek var mı?

Dosya Ekleri

• 256f9c59-deed-4fed-af86-3efb3fa4582d.jpg
    256f9c59-deed-4fed-af86-3efb3fa4582d.jpg
    237,6 KB · Görüntüleme: 66
  • bac32778-07d0-4f4b-8bb3-7215e0c421b9.jpg
    bac32778-07d0-4f4b-8bb3-7215e0c421b9.jpg
    122,6 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleyen: Moderatör:
Sol bayan santrafor kiralık sadece diğerleri senin oyuncun baya şanslı paket açmışsın ''Öncü Mbappe'' çıkmış satılabilir mi satılamaz versiyon mu? İyi para eder :D

Selam herkese, FC24e yeni başladım Steam'den fut alınca ekstra FIFA points vermis. Ben de paket açtım çıkanlar aşağıda, bu oyuncular kalıcı olarak bende mi kalacak? Tam olarak anlamadım yani satamıyorum da, nedir neyin nesidir aydınlatabilecek var mı?
Oha Trailblazers Mbappe açmışsın. Arkadaş nasıl şans bu ya. Satılabilir kartsa markete 3.5m üstüne koy kendine güzel bi takım diz.

Sol bayan santrafor kiralık sadece diğerleri senin oyuncun baya şanslı paket açmışsın ''Öncü Mbappe'' çıkmış satılabilir mi satılamaz versiyon mu? İyi para eder :D
maalesef satılamıyor, satılamamasının dışında başka bi zararı varmıdır? yani satılamayan mbappe çıkarması basitmidir hocam?

maalesef satılamıyor, satılamamasının dışında başka bi zararı varmıdır? yani satılamayan mbappe çıkarması basitmidir hocam?
Ne basiti yahu bi dünya paket açıp çıkaramıyoruz :D Kıymetini bil güzel kart çıkmış satılamaz olduğundan kendin kullanacaksın fazlasıyla memnun eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı