EA Games'in CoD tarzı oyununun adı nedir?

Yakın zamanda oynadım, çok tadı yok. Mekanikler çok yavan kalıyor bu yıl için. Hikaye de çok ilgimi çekmemişti, Game Pass varsa yine de bir deneyin tabii.

Oyunu dün indirdim az önce açma fırsatım oldu açılmıyor anlayamadım hiçbir şey gelmiyor ekrana niye yapabilir bunu herhangi bir hata falan almıyorum sadece açılmıyor.

Oyunu dün indirdim az önce açma fırsatım oldu açılmıyor anlayamadım hiçbir şey gelmiyor ekrana niye yapabilir bunu herhangi bir hata falan almıyorum sadece açılmıyor.
Çözüme ulaştıran iki yöntem buldum,
1. si oyunu farklı bir diske kurmak,
2. The Saboteur Origin to GOG patch
verdiğim linkteki patch Origin versiyonunu Gog versiyonuna çeviriyor. Belki sizdeki versiyonda da etkili olur.

Medal of Honor mı?
Olabilir, fazla serisi var hangi seriyi kastediyorsun?

Battlefield 1942?
Başka bir ihtimal yok zaten. 😄
Maalesef değil :D
Bahsettiğiniz oyun Freedom Fighters olabilir mi?
Bu da değil, medal of honor'a benziyor muhtemelen serisini bulmak lazım.

Medal of Honor mı?
Medal of Honor' dur oyunun ismi. Güzel oyun, hem doğru hatırlıyorsam 5-10 yıl önce yeni bir oyunu da çıkmıştı serinin.
Saboteur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu değilse, MOHPA veya MOHAA'dır diye tahmin ediyorum.
Teşekkür ederim, yüksel ihtimal ile medal of honor, seriyi araştırıyorum.

Son düzenleme:
MoH: Airborne olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

MoH'un bu arada en iyi oyunu Allied Assault serisidir. Bu seriyi CoD'u geliştirenler EA çatısı altında çalışırken yaptılar. Daha sonrasında EA ile anlaşamayıp ayrılıp, Activision yayıncılığında CoD'u yapıyorlar.

Oyunu GoG üzerinden indirim zamanı almanızı öneririm. Ek paketleri içerisinde var. Oyunu günümüz sistemlerinde, bağlantıdaki ayarlar ile rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Sadece gerçekci gölgeleri açmayın. Bu ayar oyunla uyumsuz olduğundan FPS'i 20-30 civarına kitliyor.

Geri
Yukarı