EA hesabımda FC24 gözükmüyor

linuxay18

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus RTX 4070 Dual OC white
Ryzen 5 7500f
Kioxia Exceria Pro 1tb
Zowie xl2546k 240 hz
Asus PRIME A620M-E-CSM AM5 Soket DDR5 6400(OC)
EA FC 24 EA hesabımda gözükmüyor ve gözükmediği için de webb App tarzı yerlere giriş yapamıyorum ve Steam hesabımı da EA hesabıma bağlamaya çalışırken de başlı hesap bulundu diyor fakat bu imkansız başka bir Steam veya EA hesabım yok zaten FIFA 22'yi de Steam'den alıp oynamıştım. FIFA 22 orada gözüküyoken FC 24 neden gözükmüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• ea sorunü.JPG
    ea sorunü.JPG
    112,3 KB · Görüntüleme: 16
  • ea sorun2.JPG
    ea sorun2.JPG
    143,2 KB · Görüntüleme: 10
  • ea sorun3.JPG
    ea sorun3.JPG
    48,8 KB · Görüntüleme: 14
EA FC 24 EA hesabımda gözükmüyor ve gözükmediği için de webb App tarzı yerlere giriş yapamıyorum ve Steam hesabımı da EA hesabıma bağlamaya çalışırken de başlı hesap bulundu diyor fakat bu imkansız başka bir Steam veya EA hesabım yok zaten FIFA 22'yi de Steam'den alıp oynamıştım. FIFA 22 orada gözüküyoken FC 24 neden gözükmüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

EA hesabınızın doğru olduğna emin misiniz farklı bir hesaba giriş yapıyor olabilir misiniz veya EA çık gir yapsanız.

EA hesabınızın doğru olduğna emin misiniz farklı bir hesaba giriş yapıyor olabilir misiniz veya EA çık gir yapsanız.
o olayı çözdüm fakat şimdide fotoda attığım gibi saçma bir şey var.asıl şuan oynadığım hespa utsuro 22 fakat utsuro 7 ne alaka

Dosya Ekleri

• eas sorun 455.JPG
    eas sorun 455.JPG
    7,5 KB · Görüntüleme: 7
  • ea sorun 44.JPG
    ea sorun 44.JPG
    3,2 KB · Görüntüleme: 5

Yeni konular

Geri
Yukarı