Çözüldü EA hesabına Steam hesabı bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Querencia

Hectopat
Yer
Rize
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3-12100F
Kingston hyperx fury black (2x8)
MSI GAMING GTX 1050Ti 4GB
120 GB WD SSD
1 TB Toshiba HDD
Meslek
Otomotiv teknikeri
Merhaba arkadaşlar, FIFA24 aldım ancak Steam'e bağlayamıyorum hesabı, bağlantıya bastığımda Steam hesabına giriş yapıyorum ancak bir türlü bağlayamıyorum bana sürekli aşağıdaki hatayı veriyor. Hesap ayarları sayfasında ise Steam bağlı gözükmediği için var olan bağlantıyı da kaldıramıyorum.

1700681964652.png

1700682022788.png

Çözüm
Bana ait kullanıcı adı ve e posta ancak öyle bir steam hesabı yok. Yani o e postaya kayıtlı bir steam hesabı yok şu an.

EA hesabı hocam bu mail Steam değil. Zaten resimde de diyor ki; bu hesap başka bir EA hesabı tarafından bağlı. 49****@gmail.com 49 ile başlayan gmail hesabın yok mu?
Buradan hesabınıza giriş yapın (49 ile başlayan gmail hesaplı ea hesabına giriş yapacaksın)
en aşağıda bağlantılar yazısına tıklayın
Çıkan pencereden Steam bağlantısının yanındaki Bağlantıyı kaldır'a tıkladıktan sonra hesaptan çıkış yapıp diğer hesabı bağlayabilirsiniz.
Bahsettiği bağlı hesaptaki EA hesabı size ait değil mi?
Bana ait kullanıcı adı ve e posta ancak öyle bir steam hesabı yok. Yani o e postaya kayıtlı bir steam hesabı yok şu an.

EA hesabı hocam bu mail Steam değil. Zaten resimde de diyor ki; bu hesap başka bir EA hesabı tarafından bağlı. 49****@gmail.com 49 ile başlayan gmail hesabın yok mu?
Buradan hesabınıza giriş yapın (49 ile başlayan gmail hesaplı ea hesabına giriş yapacaksın)
en aşağıda bağlantılar yazısına tıklayın
Çıkan pencereden Steam bağlantısının yanındaki Bağlantıyı kaldır'a tıkladıktan sonra hesaptan çıkış yapıp diğer hesabı bağlayabilirsiniz.

Çözüm
Deniyorum hocam sonucu yazacağım.

Geri
Yukarı