EA ile bilgisayar mühendisliği okunur mu?

Yer
Esenyurt
Daha fazla  
Merhaba 10. sınıf ogrencisiym 1 aya kadar bölüm seçeceğim EA istiyorum. Çünkü fizik kimya biyoloji yapamıyorum ama matematigi orta seviye yapabiliyorum edebiyatım falanda orta seviye ama bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği okumak istiyorum. EA seçsem olur mu puan sistemi şu an nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sayısal bölüm istiyor mühendislik bölümleri. Fizik, kimya ve biyoloji yapamadığınızı düşünürsek sayısal puanınız çok düşük gelir. Belki kötü bir üniversiteye yerleşerek okuyabilirsiniz.

Mühendislik bölümleri sayısal bölümlerdir, eşit ağırlıktan sınava girip bilgisayar mühendisliği kazanamazsın. Fen bilimlerini çözmeden bölümü kazanabilmek için yeterli gelmez puan.

O bile çok zor hocam AYT TYT matematğin en az 35 olması gerekiyor.

Sayısal bölüm istiyor mühendislik bölümleri. Fizik, kimya ve biyoloji yapamadığınızı düşünürsek sayısal puanınız çok düşük gelir. Belki kötü bir üniversiteye yerleşerek okuyabilirsiniz.

Tavsiyeler için teşekkürler herhalde sayisal seçeceğim istedigim meslek icin.

Tavsiyeler için teşekkürler herhalde sayisal seçeceğim istedigim meslek icin.
Sayısalcı olup da sayısal yapamayacaksan çözemeyeceksen gözüne bir meslek kestirip alan seçimi yapmamanı öneririm. Çalışırım hallederim diyorsan ayrı mesele, gerisine karışamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı