EA ile Steam bağlantısı nasıl kesilir?

SinyorCool

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, EA hesabım eski Steam hesabıma bağlıydı. Şimdi ise yeni hesabıma geçtim ve EA Play aldım. EA hesabımı yeni Steam hesabıma nasıl bağlarım?

Bu hesap zaten başka bir hesaba bağlı hatası alıyorum şimdi canlı desteğe yazdım
Anlamadım hocam. EA hesabınıza giriş yapın, normal şifre ile girerek. Hesap ayarları > En aşağıda Connections var. Unlink'e basın ve yeniden hesap bağlama işlemlerini gerçekleştirin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-07-17-17-23-25-997_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2023-07-17-17-23-25-997_com.android.chrome-edit.jpg
    94,2 KB · Görüntüleme: 14
Anlamadım hocam. EA hesabınıza giriş yapın, normal şifre ile girerek. Hesap ayarları > En aşağıda Connections var. Unlink'e basın ve yeniden hesap bağlama işlemlerini gerçekleştirin.
Hocam öyle yapınca hata veriyor bu sebeple EA desteğe bağlandım sonrasında bağlantımı kestiler ve yeni hesabımı bağlandım. Dediğiniz şekilde yapınca eski hesabıma bağlı olduğunu söyleyen bir mesaj veriyor ve izin vermiyordu.

Hocam öyle yapınca hata veriyor bu sebeple EA desteğe bağlandım sonrasında bağlantımı kestiler ve yeni hesabımı bağlandım. Dediğiniz şekilde yapınca eski hesabıma bağlı olduğunu söyleyen bir mesaj veriyor ve izin vermiyordu.
Anladım ilginç. Sorununuzun çözüldüğüne sevindim.

Geri
Yukarı