Çözüm EA Origin Authenticator Sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rehberi Faydalı ve doğru buldunuz mu?

• Evet.

Oy: 3 100,0%
  • Hayır.

Oy: 0 0,0%
  • Hayır, eksik yönleri var.Yorum olarak belirtin lütfen.

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    3

Fırat Yapıcı

Kilopat
Yer
Fethiye/Muğla
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Merhaba arkadaşlar. Facebook üzerinden son zamanlar da bu konu ile ilgili çok mesaj almaya başladım. Benim de herkeze yardım edecek vaktim olmadığı için küçük bir rehber gibi bir konu hazırlamak istedim ki herkeze yardımcı olsun.

1-İlk önce Ea Help sitesine bağlanıyoruz: https://help.ea.com/en/contact-us/new/ .
2-Daha sonra burda sizden hangi ürün hakkın da destek almak istediğiniz soracak. Siz bu soruya Origin seçip, iler butonuna basın.

1.png

3-İşlemin devamın da size hangi platform mu seçeceğiniz soruyor. Buna PC seçiyoruz ve devam.

2.png

4-Daha sonra bu ekran da sorununuz seçmenizi istiyor. Siz 'Manage my account' seçin, ikinci kutucuğa 'Can't log in' seçin ve son olarak kalan boşluğa 'Can't log in' yazın. En allta ki versiyon seçeneğini hangi veriyon kullanıyorsanız onu seçin.

3.png

5-Daha sonra bizden giriş yapmamızı ister. Tabi ki biz hesaba bağlanmadığımız için yukarı da bulunan 'Click here if you cannot sing in' tıklıyoruz.

4.png

6-Yeni gelen sayfa da canlı sohbete bağlanmak için isim, soyisim ve mail adresinizi isiyor. Bunları dolduruyoruz.

5.png

7-Burda direk bize canlı sohbet seçeneğini sonuyor. Buna tıklıyoruz.

6.png

8-Canlı sohbet sayfası açılıyorz. Bir görevliye bağlanmamızı bekliyoruz.

7.png

9-Bağlandıktan sonra ingilizceniz iyi değil ise benim gibi çeviri ile durumunuzu anlatın.
Burda benim mevzu biraz uzadı. Mail adresime kodu gönderdi ve hesabıma eriştim.

8.png

9.png

10-Gelen şifre ile Ea help girerek sol üst köşe de bulunan 'Log in' seçeneğine tıklayın. Site:https://help.ea.com/en/.

10.png

11-Bilgilernizle giriş yaptıktan sonra sizden mail adresinize gelen yada görevlini size verdiği 6 haneli kodu istiyor. Giriş yapın ve devam edin.

upload_2017-1-14_15-46-15.png

12-Giriş yaptıktan sonra 'My Accaunt Security' sayfasına giriyoruz. Link:

https://myaccount.ea.com/cp-ui/security/index?gameId=ebisu&locale=en_US

upload_2017-1-14_15-50-3.png

13-Yukarıdaki resim de göründüğü gibi 'Turn Off' seçeneğini tıklayın ve devam edin.
14-Sonra size 'Turn Off Login Verification' seçeneği var ona tıklayın.

upload_2017-1-14_15-52-46.png

15-Sonra uygulama devre dışı bırakılmış oldu. Size önerim tekrar ikinci korumayı açıp mail adresinize yönlendirin.

upload_2017-1-14_15-54-41.png

Milyonluk sorunun cevabını vermiş olduk arkadaşlar size. İnşallah yardımcı olmuşumdur. Hayatım da hazırladım ilk rehber budur. Onun için rehber içerisindeki hatalım için kusura bakmayın. Elimden geldiğince yapmaya çalıştım. Bazı resimler de kullancı adımı kapatmadım. Eklemek isteyenler ekleyebilir.

upload_2017-1-14_16-4-5.png

upload_2017-1-14_16-4-5.png

75c5273c-aff3-48ee-86f5-8c741c7c3f8e

Dosya Ekleri

• upload_2017-1-14_15-52-30.png
    upload_2017-1-14_15-52-30.png
    117,5 KB · Görüntüleme: 296
Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler Arkadaşımız çok iyi bir insan konu yararlı bir konu sabitlensin yardım isteyenler kolayca ulaşabilsin çok teşekür ederim problemimi çözdü Arkadaş sayesinde 2 yıldır açamadım hesaba girdim :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı