EA-Origin e-posta doğrulama kodu gelmiyor

Hocam ticket attım fakat ben attığım ticket sayesinde düzeldiğini sanıyordum öyle değilmiş EA e-posta olarak ilk seferde bayağı geç gönderiyor diye okumuştum sabah kalkınca e-postama yaklaşık 10 adet doğrulama kodu gelmişti bir nevi sisteme ilk olarak kaydolduğumuzda bizleri bekletiyor origin daha sonra bütün mailler ve doğrulama kodları normal şekilde gelmeye başladı. İsterseniz sizde 1 gün bekleyin sürekli doğrulama kodu göndermeyin çünkü sistem belli bir miktar koddan sonra erişiminizi kesiyor.
Hocam bendeki durum biraz farklı. Ben yeni üye değilim yıllardır üyeyim, FIFA'nın mobil platformlarda FIFA COMPANION diye bir uygulaması var, o uygulamaya normal EA hesabı ile giriş yapılıyor ve girerken maile kod geliyor o kodu girmeden giremiyorum. Ağustos ayından beri o kod gelmez oldu, defalarca denedim olmuyor. Hatta EA sitesinden girip bilgilerimi değiştirmek istediğimde dahi o kodu girmem lazım orada da kod gönderildi diyor ama kod gelmiyor. Elim kolum bağlandı hareket edemiyorum resmen kod gelmiyor diye.

Hocam bendeki durum biraz farklı. Ben yeni üye değilim yıllardır üyeyim, FIFA'nın mobil platformlarda FIFA COMPANION diye bir uygulaması var, o uygulamaya normal EA hesabı ile giriş yapılıyor ve girerken maile kod geliyor o kodu girmeden giremiyorum. Ağustos ayından beri o kod gelmez oldu, defalarca denedim olmuyor. Hatta EA sitesinden girip bilgilerimi değiştirmek istediğimde dahi o kodu girmem lazım orada da kod gönderildi diyor ama kod gelmiyor. Elim kolum bağlandı hareket edemiyorum resmen kod gelmiyor diye.
Hocam ben şimdi atacağım link üzerinden kendilerine sorunumu hem Türkçe hem İngilizce olarak atmıştım. Daha sonra tarafıma 2 ya da 3 saat sonra geri dönüş olmuştu ve sabaha mailler düzgün bir şekilde gelmeye başlamıştı. Sizde şansınızı deneyin derdinizi tam olarak onlara aynen burada yazdığınız gibi hatta daha da ayrıntılı olarak yazarsanız yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

Hocam hali hazırda söylediğiniz desteği alabilmek için hesaba giriş yapmak gerekiyor. zaten hesaba giriş yapamıyoruz. ana sayfaya atıyor gönderdiğiniz mail linkinde. Sinir atakları geçiriyorum şu an yok mu şunun çözümü. 1 yıl olmuş hala aynı problem.

Hocam sizin hesabınız açılmış herhangi bir problem gözükmüyor origin sitesi yerine EA sitesine girmişsiniz siz.
Burdan girişi yapacaksınız sizin hesabınız açık zaten sadece yanlış sayfadan giriş yapıyorsunuz.
hocam ben giriş yapıyorum kod yeri 6 haneli kod istiyor ama kod gelmiyor dediğin sitedende girdim aldığım günden beri bana kod gelmiyor EA mail atıyor ama içinde kod yok bi bağlantı var ona tıklıyorum OPS diye bir şey ile karşılaşıyorum

Orada çeviri kaynaklı bir hata var ve yanlış yönlendirme oluyor. Bende çok uğraştım sonra anladım mevzuyu.. İnsana küfür gibi gelen bir durum. EA'in ne kadar rezil bir firma olduğunun bir kanıtı daha. Neyse çözüm için; hani bi ekranda bekliyosun ya, epostama kod gelsin bende bunu o ekrana yazayım diye, o beklediğin ekrandaki kutucuğa eposta adresini yazıp ileri de. Oraya yazdığın eposta doğruysa link geliyor sende tıklayıp doğruluyorsun. Epostana kod gelmiyor link geliyor, kod girişi yapacağım sandığın yere onaylamak istediğin epostayı yazacaksın.
kanka eposta oraya sığmıyor ki

Geri
Yukarı