Çözüldü EA oyununda "0xc000007b" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

BatuHan999

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. 3 gündür Battlefield 4 açmaya çalışıyoruz. Denemediğimiz yöntem kurmadığımız eklenti kalmadı. Hata raporu oluşturduğumuz için konuyu buraya açmak istedim. İnternette açılmaması ile ilgili ne kadar video varsa uyguladım oyun bana mısın demiyor. Battlefield 4'ü çalıştırıyorum açılır gibi yapıyor açılmıyor sonra bu hata kodunu veriyor. Link olarak hata raporu nu buraya bırakıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Oyunu hem Xbox üzerinden hem Steam üzerinden indirdik bu arada bu da işe yaramadı.

Hocam geçmiş konulardaki önerilerde de bu yazıyordu denedim yine olmadı. Cidden değişik bir şey var bu oyun çıldırtacak bizi.

Raporunuzda da bu dosyalardan kaynaklı sorun gözüküyordu. Düzelmediyse sıfırdan yeni rapor oluşturup onu paylaşın, ona da bakalım. Tek raporla sonuca ulaşılmayabiliyor.

Raporunuzda da bu dosyalardan kaynaklı sorun gözüküyordu. Düzelmediyse sıfırdan yeni rapor oluşturup onu paylaşın, ona da bakalım. Tek raporla sonuca ulaşılmayabiliyor.

Dediğiniz işlemi tekrardan yapıp mı rapor oluşturayım? Çünkü bu işlemlerden sonra oluşturdum dün raporu.

Dediğiniz işlemi tekrardan yapıp mı rapor oluşturayım? Çünkü bu işlemlerden sonra oluşturdum dün raporu.

Raporda gözüken sorunlu dosyalar bunlar. Bu işlemi bir kere daha yapın. İlk olarak bahsi geçen dosyaları silip daha sonra paketleri yükleyeceksiniz. Buna rağmen 0xc000007b hatası devam ediyorsa sıfırdan yeni bir rapor oluşturup onu paylaşın. Başka dosya kaynaklı hata olabilir, ondan yeni rapor istedim.

Raporda gözüken sorunlu dosyalar bunlar. Bu işlemi bir kere daha yapın. İlk olarak bahsi geçen dosyaları silip daha sonra paketleri yükleyeceksiniz. Buna rağmen 0xc000007b hatası devam ediyorsa sıfırdan yeni bir rapor oluşturup onu paylaşın. Başka dosya kaynaklı hata olabilir, ondan yeni rapor istedim.

Hocam cidden aklım almıyor. Kaç gündür denediğim şey 1 anda çözüldü. Attığınız şeyi indirdik parantez içinde ikisi de (7) yazıyor 7 kere indirmişiz ama sizin attıklarınız ile tek attık hemen açıldı. Arkadaş sevinçten forumdaki adam söyle IBAN atsın diyor :D. Cidden çok teşekkür ederiz. Attığınız paketlerde extra bir şey mi vardı hocam?

Bu paketlerin başka bir türü var. Aşağıda verdiğim türünde x64 ve x86 paketleri tikleyerek tekte indirmeye çalışıyor çoğu kişi, tarayıcının çoklu indirme ayarı yüzünden aynı paketin iki kere indiği oluyor.

Benim üstteki mesajımda attığım versiyonunda ise x64 ve x86 olarak ayrı ayrı indiriliyor, bu sebeple aynı paketi iki kere indirmiş olmuyorsunuz. Bundan olabilir muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı