EA Play aboneliği nedir?

Bence Xbox Game Pass alın onun içinde de EA Play var hem de aynı para olması lazım.

Onu bilmiyorum ama zaten EA Play beta uygulamasından da yüklüyebiliyorsun oyunları.

GFN bulut oyun sistemi oluyor. O yüzden oyunları indirmek yerine iyi bir internet bağlantısı ile uzaktaki bilgisayardan oynuyorum. Sanırım game pass desteklemiyor o yüzden merak ettim.
Dolaylı alakalı olabilir ama BF1, zamanında Amazon ücretsiz vermişti. Belki oradan almış olabilirsin, bi' kontrol edin. :)
Demin sormuştum ama tekrar sorayım. GFN ile oynayabiliyor muyum? Bu konuda bilginiz var mı?

GFN bulut oyun sistemi oluyor. O yüzden oyunları indirmek yerine iyi bir internet bağlantısı ile uzaktaki bilgisayardan oynuyorum. Sanırım Game Pass desteklemiyor o yüzden merak ettim.

Demin sormuştum ama tekrar sorayım. GFN ile oynayabiliyor muyum? Bu konuda bilginiz var mı?

Game Pass ve EA Play vb. gibi şeylerde büyük ihtimalle desteklemez sonuçta sen oyunları kiralıyorsun.

Game Pass ve EA Play vb. gibi şeylerde büyük ihtimalle desteklemez sonuçta sen oyunları kiralıyorsun.
O zaman işime yaramaz maalesef. Keşke o şekilde olsaydı.🙁

Fakat ea play aboneliğini steam üzerinden alınca oyunlar direk steam kütüphanesine eklenmiyor mu? O şekilde olur diye düşünmüştüm.

Geri
Yukarı