EA Play Crysis 3 Türkçe olmuyor

Daha fazla  
EA Desktop kadar işe yaramayan bir launcher daha göremem sanırım. Oyunu indirirken dil seçeneğinde özellikle "Türkçe" seçmeme rağmen oyun ingilizce olarak açıldı ve İngilizce olarak seslendirildi. Bunun üzerine biraz araştırma yaptığımda oyun dosyalarında system.cfg'deki english kısmını Turkish yaptığımda yazılar Türkçe oluyor fakat bu sefer seslendirmeler tamamen kalkıyor. Ne İngilizce ne de Türkçe.
Bu sorunu nasıl çözeriz?

Oyunu bir yere taşı sonra indir derken Türkçe indir, birkaç MB'dan sonra durdur. Bir yere kopyaladığın oyun dosyanı yeni indirdiğin oyun klasörünün içine yapıştır. Sonra indirmeyi devam ettir ve tamamlanınca kontrol et. Tekrardan hata olursa yaz başka yol söyleyeceğim.

Oyunu bir yere taşı sonra indir derken Türkçe indir, birkaç MB'dan sonra durdur. Bir yere kopyaladığın oyun dosyanı yeni indirdiğin oyun klasörünün içine yapıştır. Sonra indirmeyi devam ettir ve tamamlanınca kontrol et. Tekrardan hata olursa yaz başka yol söyleyeceğim.
Denedim olmadı. Oyun dosyalarında turkish.pak dosyaları mevcut ancak kullandıramıyorum bunları.

Ekleme: Oyun içinde karakterler Türkçe konuşuyormuş şimdi fark ettim burada bir sorun yok. Ancak ara sahnelerde ses yok sadece altyazı var.

Son düzenleme:
Merhaba dostum ben de aynı sorunu yaşadım, çözümü buldum seninle de paylaşmak istedim. Pc'de oyunun kurulu olduğu klasörü bul ve system yazan dosyayı yedeğini aldıktan sonra sil. Daha sonra "_Installer>game>l10n>en_Us" klasöründe system var onu başka bir yere kopyala. Kopyaladığın dosyayı notpad olarak aç en altta english yazan yere turkish yazıp ilk sildiğin system klasörünün olduğu yere yapıştır.

Merhaba dostum ben de aynı sorunu yaşadım, çözümü buldum seninle de paylaşmak istedim. Pc'de oyunun kurulu olduğu klasörü bul ve system yazan dosyayı yedeğini aldıktan sonra sil. Daha sonra "_Installer>game>l10n>en_Us" klasöründe system var onu başka bir yere kopyala. Kopyaladığın dosyayı notpad olarak aç en altta english yazan yere turkish yazıp ilk sildiğin system klasörünün olduğu yere yapıştır.
Sen bir adamsın.

Oyun içini hallettik ama ara sahnelerde ses gelmiyor. İngilizceye bile razıyım ama hiç gelmeyince sağır gibi altyazı okuyorum sadece.

Geri
Yukarı