EA Play/Epic Games FIFA 23 indirimi ne zamana kadar?

NormalVatandas

Decipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
En erken 25'inde FIFA 23 alabilirim hatta direkt alabilirsem 25'inde alacağım fakat indirim bitsin istemiyorum özellikle EA Play'de ne zaman bitecek ve Epic Games'te?

Son düzenleyen: Moderatör:
En erken 25'inde FIFA 23 alabilirim hatta direkt alabilirsem 25'inde alacağım fakat indirim bitsin istemiyorum özellikle EA Play'de ne zaman bitecek ve Epic Games'te?

Xbox'ta 10 gün sonra bitiyor yazıyor belki Epic'te de aynıdır. Sizce alınır mı? Bende FIFA 22 var onu oynuyorum şu an.

Xbox'ta 10 gün sonra bitiyor yazıyor belki Epic'te de aynıdır. Sizce alınır mı? Bende FIFA 22 var onu oynuyorum şu an.
playstation cafeden bıktık direkt kendimiz oynamak istiyoruz internet cafe saatlik fifa 23 30 tl desek 6 saat oynarsın ama epic gameste sınırsız 200 tl ye alacağım

xbox ta nerde acaba ordan alacağım

PlayStation Cafe'den bıktık direkt kendimiz oynamak istiyoruz internet Cafe saatlik FIFA 23 30 TL desek 6 saat oynarsın ama Epic Games'te sınırsız 200 TL'ye alacağım

Xbox'ta nerede acaba oradan alacağım

Bende Series S var orada 400TL, bende Game Pass olduğu için indirim yapılmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı