EA Play İade Nasıl Yapılır?

Gergin

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 5 gün önce EA Play almıştım. İade etmek istiyorum. EA Play'in bir iade şartı var mıdır?

Steam'den değil mi?
Satın alım geçmişine girin. EA Play'e tıklayın. Bir iade talebinde bulunmak istiyoruma tıklayın. İade yöntemini seçin ve ilerleyin. ( Steam üzerinden aldıysanız.)

Evet Steamdan saolun
Bi şey daha soracağım.Belli bir süre varmı? Hani Steam'da 2 saat geçince iade edemezsin gibi

Alacak arkadaşlara şimdiden uyarı. EA Play aldıktan sonra herhangi bir oyunu oynamamanız gerekiyor. Eğer oynarsanız, iade edemezsiniz. 1 dakika dahi açık kalması yeterlidir. Can sıkıcı bir durum. 5 dakika açık kalan oyun yüzünden aboneliği iade edemiyorum.

Beyler Ben EA play 1 aylık aldım kütüphaneye 5 tane oyun ekledim hiç birini oynamadım sonra 26 dk sonra iade ettim bu sabah bi kalktım iadem kabul olmamiş yardımcı olurmusunuz yanlışla aldım diye not düştüm ondan olabilirmi

Beyler Ben EA play 1 aylık aldım kütüphaneye 5 tane oyun ekledim hiç birini oynamadım sonra 26 dk sonra iade ettim bu sabah bi kalktım iadem kabul olmamiş yardımcı olurmusunuz yanlışla aldım diye not düştüm ondan olabilirmi
Bendede böyle bir sıkıntı oldu

Dosya Ekleri

• IMG_20220630_221431.jpg
    IMG_20220630_221431.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 121
Hortlatıyorum ama eskiden aldığım bir abonelik vardı, aboneliklere bakarken yanlışlıkla tekrar aldım. Kart kayıtlı olduğu için sorgusuz sualsiz direkt çekti. Dün iade etmeye bastım iade talebiniz alındı dediler böyle kaldı. Herhalde sorun oldu diye isteği iptal edip tekrar attım yine aynı şey. Normalde oyun iadesi saniyesinde kabul edilirken buna olumsuz yanıt bile gelmedi.

250 TL bir şey değilde ea'nın bir avuç oyunu var çoğu da kütüphanemde var zaten. Parayı havaya verdik durduk yere umarım iade olur.

Geri
Yukarı