Çözüldü EA Play nasıl iade edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DyshoxX

Hectopat
İyi akşamlar herkese. Ben az önce 1 yıllık EA Play satın almak istedim. 250TL'ye kendi sitesi üzerinden giriş yaptım ve satın ala tıkladım. Daha sonra banka hesabıma bakinca 30 dolar alındığı gördüm ama öderken 250TL idi. Bunu iade etmenin bir yolu yok mu? Çok pişman oldum. 30 dolar gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sipariş geçmişine gir. Orda alışveriş olarak gözüküyorsa "para iadesi talep et" kısmına tıkla ve formu doldur.
Steam da normal oyunları nasıl iade ediyorsak öyle bu arada açıklamaya yaşadıklarınızıda yazabilirsiniz dikkate alıyorlar ben 1 aylık EA Play'i Steam cüzdana iade etmiştim.

Steam da normal oyunları nasıl iade ediyorsak öyle bu arada açıklamaya yaşadıklarınızıda yazabilirsiniz dikkate alıyorlar ben 1 aylık EA Play'i Steam cüzdana iade etmiştim.
Steamden değil de kendi sitesi üzerinden aldım neden böyle oldu acaba nornalde 250tlye alınabiliyor olması gerekmez mi ?

Sipariş geçmişine gir. Orada alışveriş olarak gözüküyorsa "para iadesi talep et" kısmına tıkla ve formu doldur.

Teşekkürler hepinize az evvel EA Play destekle görüştüm 7 10 iş günu içerisinde para hesaba yatacak dediler. Benim anlamadığım TR sitesinde satın al kısmına tıkladığım an en sitesine geçti ve 30 dolara dönüştü acaba siteyi mi güncellemediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı