Steam EA Play ile 5-6 saat oynana BF 42 Steam'den alıp 2 saat içinde iade edilebilir mi?

desibel

Centipat
Arkadaşlar ben Steam'den EA Play üyeliği üzerinden BF 2042 oynamıştım toplam 5 6 saat kadar. Şimdi normal olarak 95 TL'ye satın almak istiyorum ama oyunu aldıktan sonra 2 saat oynamadan iade edebilir miyim? Yoksa zaten daha önceden 2 saati aştığım için bunu yapamaz mıyım?

Bende de aynı böyle olmuştu iade talebi oluşturdum EA Play aboneliği için ve durumu izah ettim. EA Play'i sadece Battlefield için aldığımı söyledim. İade ettiler.

Steam'in insiyatifine kalmıs oynadığın süre geçerli olur sıfırdan başlamaz sonuçta ama tabii Steam bu gibi durumlarda anlayışlı oluyor bazen 6 saatlik oynanmış oyunları bile iade aldığını gördüm.

Bende de aynı böyle olmuştu iade talebi oluşturdum EA Play aboneliği için ve durumu izah ettim. EA Play'i sadece Battlefield için aldığımı söyledim. İade ettiler.

Steam'in insiyatifine kalmıs oynadığın süre geçerli olur sıfırdan başlamaz sonuçta ama tabii Steam bu gibi durumlarda anlayışlı oluyor bazen 6 saatlik oynanmış oyunları bile iade aldığını gördüm.

2 saat ve 14 gün süresi var. 2 saati geçtiysen zor.

O zaman almayayım, zaten bilgisayarım çok iyi değil ve oyun optimazyonu da sıkıntılı diyorlar hâlâ.

Geri
Yukarı