Çözüldü EA Play ile GeForce NOW kullanılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

crypotx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar şimdi ben GeForce NOW alacağım ve Battlefield 1 oynayacağım Steam'de 300 TL fakat EA Play var ve ben EA Play alsam (GeForce NOW'da Battlefield var) EA Play ile GeForce NOW'da Battlefield veya diğer EA Play oyunlarını oynayabilir miyim?

Çözüm
Merhaba arkadaşlar şimdi ben GeForce NOW alacağım ve Battlefield 1 oynayacağım Steam'de 300 TL fakat EA Play var ve ben EA Play alsam (GeForce NOW'da Battlefield var) EA Play ile GeForce NOW'da Battlefield veya diğer EA Play oyunlarını oynayabilir miyim?

Oynarsınız.
Ben de senin gibi yapmak istiyorum acaba başarılı oldun mu?

Game Pass ile gelen EA Play değilse evet.

Merhaba, buraları okumadan aldım GeForce NOW ve EA Play dün gece sıkıntısız Battlefield 5 oynuyordum. Bugün birden ne olduysa GeForce NOW sanalda açılan Steam'de EA Play gözükmüyor ama harici Steam hesabı açık orada gözüküyor, anlayamadım. Sebebini bilen yardımcı olabilecek birileri var mıdır?

Geri
Yukarı