EA Play memnuniyetsizliğim

SSemiHH

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'de EA Play aldım, almaz olaydım. 23 Ocak'ta aldım (süre 1 ay) bugün 22 şubatta akşam iptal edecektim. Steam bir girdim, bir baktım 30 TL 1 ay daha kesmiş. Tam sövmelik bir durum ama neyse yani. Diyeceğim şey şu, alacaksanız çok dikkatli olun. Almayı düşünüyorsanız bence almayın. Eğer benim gibi aldığınız oyunun sonuna kadar oynamak istiyorsanız. E sonuçta Need for Speed serisi Battlefield serisi (5 dahil) :) İnsan köküne kadar sömürmek istiyor (görgüsüzlük) :( Yani bence almayın çok saçma.

Aboneliği iptal etseydiniz para çekmezdi ve aboneliğiniz 23 Şubat'a kadar devam ederdi sırf bunu yapmadınız diye insanlara önermiyorum deyip yanlış yönlendiriyorsunuz zaten satın almadan önce tam olarak neler olacağını size söylüyor aldıktan sonra bir sürpriz ile karşılaşmıyorsunuz. Daha da komiği bu abonelik sadece ve sadece 5.80 TL bu fiyata böyle bir hizmet alıp hala daha fazlasını bekliyorsunuz..

Abonelik sistemi tüm oyunlara erişim hakkı tanıması gerçekten güzel. Açık büfe mantığı ama ben oynadığım oyunun sahibi olmayı seviyorum.

Abonelik sistemi tüm oyunlara erişim hakkı tanıması gerçekten güzel. Açık büfe mantığı ama ben oynadığım oyunun sahibi olmayı seviyorum.
Geçici sürede hemen bitirmek için iyi. Mesela Battlefield 5'in hikayesini bitirmek için iyi. Sadece 5.90 TL olduğunu da unutmamak lazım.

Geçici sürede hemen bitirmek için iyi. Mesela Battlefield 5'in hikayesini bitirmek için iyi. Sadece 5.90 TL olduğunu da unutmamak lazım.
Oyunu izleyerek deneyimlemek yerine, oynayarak deneyimlemek yönünden de güzel. Fiyatı gayet rekabetçi ona lafım yok ama bana göre değil.

Oyunu izleyerek deneyimlemek yerine, oynayarak deneyimlemek yönünden de güzel. Fiyatı gayet rekabetçi ona lafım yok ama bana göre değil.
Aynen hocam. Sadece dediğim gibi bir tane oyun için iyi bence. Yani Battlefield serisinden 1'i oynamak istiyorsunuz sadece hikayesini ama o kadar para vermek istemiyorsunuz, aynısı 5 için de geçerli, alıyorsunuz 6 TL'ye veya 30TL'ye oh mis. Hemen 10 günde bitirirsen de biraz online oynarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı