EA Play nedir?

RamazanQs

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1050 Tİ
Ryzen 3 3100
Merhaba, bir sorum var. Battlefield 1 almayı düşünüyordum ama aşırı pahalı. EA Play ile 30 TL 1 ay üyelik alınıyormuş, ne oluyor bu EA Play? EA'nın oyunlarını ücretsiz oynayabiliyor muyuz satın alınca?

Bir çeşit oyun kiralama hizmeti. Parasını verdiğimiz sürece oynayabiliriz.

EA Play for Xbox One - Video Game Subscription Service - Electronic Arts bu sitedeki oyunların hepsini içeren ve aylık ücret karşılığı size ödediğiniz ay miktarınca bu oyunlara erişim sunan sistemdir. Örnek veriyorum 1 aylık satın alırsanız 1 ay boyunca buradaki oyunlardan istediğinizi indirip oynayabilirsiniz. Süre bittiğinde üyeliği yenilemezseniz oyunlara erişiminiz gider. İlerlemeler kayıt ediliyor mu bilmiyorum onu bilen biri yazar.

EA Play for Xbox One - Video Game Subscription Service - Electronic Arts bu sitedeki oyunların hepsini içeren ve aylık ücret karşılığı size ödediğiniz ay miktarınca bu oyunlara erişim sunan sistemdir. Örnek veriyorum 1 aylık satın alırsanız 1 ay boyunca buradaki oyunlardan istediğinizi indirip oynayabilirsiniz. Süre bittiğinde üyeliği yenilemezseniz oyunlara erişiminiz gider. İlerlemeler kayıt ediliyor mu bilmiyorum onu bilen biri yazar.

Peki bu listede ki oyunlar her ay değişiyor mu veya yeni oyunlar ekleniyor mu?

Geri
Yukarı