EA Play nedir?

phoenixbahadir

Picopat
Yer
Dünya
5 TL alırsam her ay 5 TL mi öderim? 1 ay sonra iade edilir mi? Oyun alma işleri nasıl olur?

the Fool

Gigapat
Makaleler
5
Yer
Bursa
Sanırım Steam kampanyasından bahsediyorsun.

Bu ay 5 sonraki aylar normal fiyat, 25 TL galiba. İptal edebilirsin aldıktan sonra. İptal ettiğin ay sonuna kadar kullanırsın sonra kesilir ve yenilenmez.

efeekaya

Picopat
EA Play ilk 6 TL. Sonra 29 TL den devam eder. İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Cruslan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
F-22 Raptor
GamePass'in EA sürümü. Aylık belli bir ücret karşılığında kütüphane içinde bulunan oyunlara erişim sağlıyorsunuz.

Steve Rogers

Decipat
Makaleler
5
Yer
İstanbul
Netflix'in oyun hali. İlk ayı 5, sonrakiler 29TL.

Makaleler
9
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
5 TL ilk ay için geçerli, eğer devam etmek isterseniz aylık standart ücreti ödemeniz gerekir. 1 ay sonra iade gibi bir şansınız olmaz, tam bilmiyorum ama herhangi bir oyunda 2 saati geçince iade hakkının kalkacağını düşünüyorum.
Oyun alma işleminden kastın nedir? EA Play, Steam sayfasında listelenen oyunları kütüphanene ekleyip 1 ay boyunca istediğin kadar oynayabilirsin. Aboneliğin bittikten sonra oyuna giremezsin.

KS
phoenixbahadir

phoenixbahadir

Picopat
Yer
Dünya
5 TL ilk ay için geçerli, eğer devam etmek isterseniz aylık standart ücreti ödemeniz gerekir. 1 ay sonra iade gibi bir şansınız olmaz, tam bilmiyorum ama herhangi bir oyunda 2 saati geçince iade hakkının kalkacağını düşünüyorum.
Oyun alma işleminden kastın nedir? EA Play, Steam sayfasında listelenen oyunları kütüphanene ekleyip 1 ay boyunca istediğin kadar oynayabilirsin. Aboneliğin bittikten sonra oyuna giremezsin.

Bedava mı indirimli mi?

the Fool

Gigapat
Makaleler
5
Yer
Bursa
Yukarı