EA Play nereden alınır?

alestaa

Centipat
Daha fazla  
EA Play satın almak istiyorum SimCity oynamak için, ayrıca yanıda gelen birtakım diğer oyunlar için de fakat araştırdım; Steam olsun Xbox olsun EA'nin kendi sitesi olsun her yerde satılıyor. Farklı oyunlar mı mevcut yoksa hepsi aynı üyeliği mi satıyor?

Not: EA App bilgisayara indirdim, buradan satın almayı düşünüyorum.

EA Play satın almak istiyorum SimCity oynamak için, ayrıca yanıda gelen birtakım diğer oyunlar için de fakat araştırdım; Steam olsun Xbox olsun EA'nin kendi sitesi olsun her yerde satılıyor. Farklı oyunlar mı mevcut yoksa hepsi aynı üyeliği mi satıyor?

Hepsi aynı üyeliği satıyor, fark etmez nereden aldığınız. Oyun farkı vesaire de yok.

Anladım oyun EA uygulamasında 140 TL sizce direkt oyunumu almak mantıklı yoksa 40 TL'ye aylık abonelik mi?

Game Pass alırsanız da geliyor. Steam üzerinden veya EA üzerinden de alabilirsiniz. Hangisi sizin için hesaplı oluyorsa oradan alabilirsiniz.

Hocam size önerim Xbox Game Pass PC EA Play beraberinde bir sürü oyun veriyor.

Anladım oyun EA uygulamasında 140 TL sizce direkt oyunumu almak mantıklı yoksa 40 TL'ye aylık abonelik mi?
Aylık abonelik alırsanız çeşitli oyunları da elde etmiş olursunuz. Sadece oyuna 140 TL verirseniz sadece o oyuna sahip olmuş olursunuz. Üyeliğiniz bitince oyunları oynayamıyorsunuz. Hangisi kafanıza yatıyorsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı