EA Play nereden almak en mantıklısı?

ROBUST'

Hectopat
Arkadaşlar EA Play Xbox Game Pass'de şu an mevcut mu? 30 liralık olan PC versiyonunda. Steam'de EA Play az oyun gösteriyor Origin'de daha fazla oyun var gibi bir fark var mıdır? Steam'den almak istiyorum daha kolay kullanmak için ama bu konuda cahilim bir yardımcı oluverin.

Son düzenleyen: Moderatör:
EA play aldın mı? Ben de alacağım da nereden alacağımı şaşırdım. FIFA 20 ve Madden 20 için origin den almak mantıklı geliyor. Xbox game pass ultimate de EA Play gelmiş orası da aylık 45 TL pahalı geldi.

EA play aldın mı? Ben de alacağım da nereden alacağımı şaşırdım. FIFA 20 ve Madden 20 için origin den almak mantıklı geliyor. Xbox game pass ultimate de EA Play gelmiş orası da aylık 45 TL pahalı geldi.
Almadım dostum buraya sormak istedim bugün tekrar baktım bütün platformlarda farklı oyunlar var yani bazı oyun origin de var bazısı xbox gamepass de pazarlama stratejisi yapmışlar.
Mesela steam de spor oyunları yok originde Crysis 1 ve 3 var 2 yok xbox gamepassde bütün Crysis serisi var need for speed serisi steam ve origin de var falan, hangi oyunları oynamak istediğine bağlı hepsine göz atıp hangisi uyuyorsa kafana onu almak.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı