EA Play oyunları kütüphanede sonsuza kadar kalıyor mu?

Zyxx

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. EA Play üyeliği almayı düşünüyordum fakat aklıma bir şey takıldı. Diyelim ben bu üyeliği aldım. Üyeliğimi 5 sene 10 sene devam ettirdim. Mesela şu an kütüphanede olan oyunların 5 sene 10 sene sonra da olma garantisi kesin var mı? Yani sonsuza kadar duracak mı kütüphanedeki oyunlar? Yoksa Xbox Game Pass üyeliğindeki gibi gidecek mi? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

EA Play olduğu sürece hesabınızda durur. Kalıcı olarak durmaz.

Merhaba arkadaşlar. EA Play üyeliği almayı düşünüyordum fakat aklıma bir şey takıldı. Diyelim ben bu üyeliği aldım. Üyeliğimi 5 sene 10 sene devam ettirdim. Mesela şu an kütüphanede olan oyunların 5 sene 10 sene sonra da olma garantisi kesin var mı? Yani sonsuza kadar duracak mı kütüphanedeki oyunlar? Yoksa Xbox Game Pass üyeliğindeki gibi gidecek mi? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
EA'in EA Play kapsamına aldığı oyunlar kütüphanenizde kalmaya devam eder hocam (EA Play aboneliği yenilemeye devam ettiğiniz sürece.) Gün gelir EA bir oyunu satıştan çekerse yada EA Play kapsamından çıkarırsa, yüksek ihtimal oyunu satın almadığınız kiraladığınız için kütüphanenizde kalmaya devam etmeyecektir.

EA Play olduğu sürece hesabınızda durur. Kalıcı olarak durmaz.

Ben aslında onu dememiştim 😁 demek istediğim mesela Battlefield 2042 sürekli EA Play üyeliğinde kalacak mı? Yalnızca Battlefield 2042 değil şu anda üyelikte olan bütün oyunlar kalıcı olarak EA Play üyeliği kapsamında yer alacak mı?

Ben aslında onu dememiştim 😁 demek istediğim mesela Battlefield 2042 sürekli EA Play üyeliğinde kalacak mı? Yalnızca Battlefield 2042 değil şu anda üyelikte olan bütün oyunlar kalıcı olarak EA Play üyeliği kapsamında yer alacak mı?

Orası EA'e kalmış. Biz bilemeyiz ama tahminimce yaklaşık 5-10 yıl çıkartmazlar.

EA'in EA Play kapsamına aldığı oyunlar kütüphanenizde kalmaya devam eder hocam (EA Play aboneliği yenilemeye devam ettiğiniz sürece.) Gün gelir EA bir oyunu satıştan çekerse ya da EA Play kapsamından çıkarırsa, yüksek ihtimal oyunu.

Anladım cevabınız için teşekkür ederim.

EA Play sadece EA oyunlarını barındırıyor, yeni oyunlar eklenir fakat çıkarılacağını sanmıyorum hiçbir oyunun. Belki Sims gibi oyunla klasik EA Play yerine EA Play Pro'ya taşınabilir.

EA Play üyeliği olmadan oyunları satın alamazmıyım şu anda FIFA 540 TL EA Play üyeliği olmadan alamaz mıyım ya da kütüphanemde kalmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı