EA Play "Preparing to launch FIFA 21" yazısında kalıyor

ANGARA MESSI

Hectopat
Bildiğiniz üzere EA Play'de FIFA 21, Star Wars Squadrons ve Madden oyunlarını 10 saat oynayabiliyoruz. Bu süreden sonra oyuna erişimimiz bitiyor. Aboneliğimi dün aldım. FIFA 21 indirdim, oyun açılmıyor. Preparing to launch FIFA 21 ekranında kalıyor. Sonra fark ettim deneme süremin bittiğini gösteriyor. Oyunu daha açmadım bile. Bu durum hakkında ne yapabilirim?

adsf.jpg

2.PNG

O Steam'de o oyunu ne kadar oynadığınızı gösterir. Kalan zamanı değil yani.
Masaüstünüzün sağ alt tarafından Steam'e sağ tıklayıp çıkış yapıp, tekrar girerseniz sorun çözülür büyük ihtimalle.

O Steam'de o oyunu ne kadar oynadığınızı gösterir. Kalan zamanı değil yani.
Masaüstünüzün sağ alt tarafından Steam'e sağ tıklayıp çıkış yapıp, tekrar girerseniz sorun çözülür büyük ihtimalle.

Ama star warsda 10 saatim kaldığını gösteriyor. Remaining'in anlamı kalan diye biliyorum. Neyse dediğin kapat aç olayını denedim bir şey değişmiyor. Sistem benim oyunu sanki 10 saat oynadığımı sanıyor ve girişimi engelliyor. Zaten remaining sayılarından belli. İki oyunada hiç girmedim FIFA 0 remaining Star Wars 10 remaining
Olmazsa korsan indir 10 saat oyna sonra sil. :D.
korsan kullanmıyorum

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-24_002046.png
    resim_2021-01-24_002046.png
    71,8 KB · Görüntüleme: 49
Ama star warsda 10 saatim kaldığını gösteriyor. Remaining'in anlamı kalan diye biliyorum. Neyse dediğin kapat aç olayını denedim bir şey değişmiyor. Sistem benim oyunu sanki 10 saat oynadığımı sanıyor ve girişimi engelliyor. Zaten remaining sayılarından belli. İki oyunada hiç girmedim FIFA 0 remaining Star Wars 10 remaining

korsan kullanmıyorum
Süreli olanlarda farklı oluyormuş demek ki. Oyunun dosya konumundan çalıştırmayı deneyin. Steam üzerinden satın aldığım CP 2077 açılmıyordu başlat tuşuna basmama rağmen. Ama oyunun dosya konumundan açınca sıkıntı kalmadı.

Süreli olanlarda farklı oluyormuş demek ki. Oyunun dosya konumundan çalıştırmayı deneyin. Steam üzerinden satın aldığım CP 2077 açılmıyordu başlat tuşuna basmama rağmen. Ama oyunun dosya konumundan açınca sıkıntı kalmadı.

Denedim gene olmadı. Busefer Origin açılıyor ve aktivasyon kodu istiyor. Gerçekten saçmalık ya. Steam destek ile iletişime geçtim. Umarım dönerler.

Son düzenleme:
Aynı sorun bende de var çözebildiniz mi?

Çözülmedi. Konuyu açtıktan sonra Steam desteğe ulaştım EA desteğe yönlendirdiler. EA 4 gün mailime cavap vermeyince EA Live Support'tan derdimi anlattım. Birkaç silme yükleme falan yaptırdı ama hiçbiri işe yaramadı. Onlarda en son steama kendilerinin mudahale edemediğini söyledi ve beni steama yönlendirdi. İkisi de birbirine gönderiyor mağdur olan kullanıcı... Sonuç olarak birkaç saat once bütün her şeyi özetliyecek şekilde tekrar steama mail attım.

Çözülmedi. Konuyu açtıktan sonra Steam desteğe ulaştım EA desteğe yönlendirdiler. EA 4 gün mailime cavap vermeyince EA Live Support'tan derdimi anlattım. Birkaç silme yükleme falan yaptırdı ama hiçbiri işe yaramadı. Onlarda en son steama kendilerinin mudahale edemediğini söyledi ve beni steama yönlendirdi. İkisi de birbirine gönderiyor mağdur olan kullanıcı... Sonuç olarak birkaç saat once bütün her şeyi özetliyecek şekilde tekrar steama mail attım.
Bende bir de kalan süre kısmında 0 dakika yazıyor. İade edecektim, baktım 16 gün geçmiş söve söve sildim/aboneliği iptal ettirdim.

Geri
Yukarı