EA Play Pro hesabında bulunan FC24 ilerlemesi Epic Games'de devam ettirilir mi?

MAJ3R007

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

EA Play Pro üzerinden FC24 oynuyorum fakat EA dolar kuruna geçtiği için Epic Games'den satın almak istiyorum.
  • Epic Games hesabından satın aldığım FC24'te EA hesabındaki ilerleyişimi kaybedecek miyim? (oyuncular vs.)
  • EA Play Pro'da Ultimate sürüm olarak oynuyorum. Epic Games'de bir daha Ultimate sürüm alırsam oradan gelen FC points EA hesabıma yine gelecek mi?
Bilen arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim.

Arkadaşlar merhaba,

EA Play Pro üzerinden FC24 oynuyorum fakat EA dolar kuruna geçtiği için Epic Games'den satın almak istiyorum.
  • Epic Games hesabından satın aldığım FC24'te EA hesabındaki ilerleyişimi kaybedecek miyim? (oyuncular vs.)
  • EA Play Pro'da Ultimate sürüm olarak oynuyorum. Epic Games'de bir daha Ultimate sürüm alırsam oradan gelen FC points EA hesabıma yine gelecek mi?
Aynı durumdayım , ilerlemen kaybolmaz sonuçta yine ea hesabınla giriş yapacaksın oyuna , ama tekrar ultimate alırsan 4600 fp verir mi o konuda şüphelerim var hocam , çünkü dediğim gibi aynı hesapla giriş yapacaksın daha önce ea play pro üzerinden 4600 fp aldık , şimdi tekrar vermeyebilir aynı hesap olduğu için. Bu arada ea chat ile görüştüm sistemsel bir hata olabilir fiyat konusunda bir süre sonra tekrar deneyin düzelecektir dediler. Ayrıca epicten alacaksan yanlış değilsem yarın ea fc 24 indirime girecek kupon ve kendi indirimiyle birlikte 400 tl bantlarına düşeceği konuşuluyor.

Arkadaşlar merhaba,

EA üzerinden açacaksınız hocam yine o yüzden devam eder.

Aynı durumdayım, ilerlemen kaybolmaz sonuçta yine EA hesabınla giriş yapacaksın oyuna, ama tekrar Ultimate alırsan 4600 F/P verir mi o konuda şüphelerim var hocam, çünkü dediğim gibi aynı hesapla giriş yapacaksın daha önce EA Play Pro üzerinden 4600 F/P aldık, şimdi tekrar vermeyebilir aynı hesap olduğu için. Bu arada EA chat ile görüştüm sistemsel bir hata olabilir fiyat konusunda bir süre sonra tekrar deneyin düzelecektir dediler. Ayrıca Epic'ten alacaksan yanlış değilsem yarın EA FC 24 indirime girecek kupon ve kendi indirimiyle birlikte 400 TL bantlarına düşeceği konuşuluyor.

Hocam güncelleme yapayım. Epic Games'de indirimler başladı. Dediğiniz gibi Epic Games hesabı ile EA Play hesabı senkron oldu. Ayrıca Epic'den FIFA'yı Ultimate sürümü ile aldım. 4600 FC points de eklenmiş olarak açıldı. Bu şekilde yapacak arkadaşlar için 300TL daha verip FC points ile almak mantıklı.

Tekrardan teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı