EA Play Steam Fiyatı Yükseldi

Ben firmaların artık bunu silah olarak kullandığını düşünüyorum. En başta uygun fiyatla reklamını yapıyorlar sonra hoop. Steam'in buna da düzenleme getirmesi lazım. Kaç defa geldi başımıza. Ben kesin alacaktım fakat şu haliyle hiçbir çekiciliği yok.

Bu "İEY Geyms(!)", Crysis ve Battlefield oyunlarını özel fiyatlandırma yapmadan direkt olduğu gibi Steam'da satışa sunan, neredeyse 10 senelik oyunlarına bir günde 100 TL zam yapan firma değil miydi? Daha onun acısı dinmeden bir darbe daha geldi. Biz de, adamların gerçekten oyuculara değer verdiğini düşünmüştük.
EA Games, Challenge Everything...

Bu "İEY Geyms", Crysis ve Battlefield oyunlarını özel fiyatlandırma yapmadan direkt olduğu gibi Steam'da satışa sunan, neredeyse 10 senelik oyunlarına bir günde 100 TL zam yapan firma değil miydi? Daha onun acısı dinmeden bir darbe daha geldi. Biz de, adamların gerçekten oyuculara değer verdiğini düşünmüştük.
EA Games, Challenge Everything...
Crysis'in 4 oyununu 20 TL'ye almıştım (Warhead,Wars) şimdi yalnızca 1 tanesi 200TL, Battlefield Origin'de daha ucuz şaka gibi. Euro ve Dolar birimini kullanan insanların EA'dan şikayetçi olduğunu düşünmüyorum Battlefield 1 en son 20 Euro idi.

Crysis'ün 4 oyununu 20 tlye almıştım (Warhead,Wars) şimdi yalnızca 1 tanesi 200TL, Battlefield Origin'de daha ucuz şaka gibi. Euro ve Dolar birimini kullanan insanların EA'dan şikayetçi olduğunu düşünmüyorum Battlefield 1 en son 20 Euro idi.
Medal of Honor 2010, 5-6 ay önce 31 TL'den 129 TL'ye çıktı. O gün başka oyunlarına da zam yapıldı. Battlefield Bad Company 2 de 31 TL'den 129 TL'ye çıktı ve zamlar alım gücü Türkiye gibi düşük olan bir çok ülkede(Brezilya, Arjantin vs.) tepkiyle karşılandı.
Reddit'in çalkalandığını hatırlıyorum da yine de elimizden bir şey gelmiyor ki.

Medal of Honor 2010, 5-6 ay önce 31 TL'den 129 TL'ye çıktı. O gün başka oyunlarına da zam yapıldı. Battlefield Bad Company 2 de 31 TL'den 129 TL'ye çıktı ve zamlar alım gücü Türkiye gibi düşük olan bir çok ülkede(Brezilya, Arjantin vs.) tepkiyle karşılandı.
Reddit'in çalkalandığını hatırlıyorum da yine de elimizden bir şey gelmiyor ki.
Hocam bu oyunlar yeni oyunlar olsa (2016-2017-2018-2019) neyse ama bunların çoğunun çok eski oyunlar olması çok koyuyor yazık günah.

Yeni konular

Geri
Yukarı