EA Play Steam Çıkış Tarihi Açıklandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
EA Play Steam çıkış tarihi

Oyunseverler tarafından merakla beklenen EA Play Steam çıkış tarihi sonunda resmi olarak açıklandı. Kısa bir süre önce birçok EA oyununu Steam mağazasına ekleyen Valve, bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde de EA Play servisi için özel bir sayfa oluşturmuştu. Oluşturulan bu sayfayla beraber EA Play (eski adıyla EA Access) servisinin Steam platformuna da geleceğinin açıklanmasının ardından bugün ise […]

Devamı: EA Play Steam Çıkış Tarihi Açıklandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

EA firmasından şaşırtmayacak bir hamle. Zaten Star Wars oyun haklarının bunların elinde olmasından dolayı nefret ettiğim bir firmaydı, şimdi daha çok nefret etmeye başladım.

EA Play Steam çıkış tarihi

Oyunseverler tarafından merakla beklenen EA Play Steam çıkış tarihi sonunda resmi olarak açıklandı. Kısa bir süre önce birçok EA oyununu Steam mağazasına ekleyen Valve, bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde de EA Play servisi için özel bir sayfa oluşturmuştu. Oluşturulan bu sayfayla beraber EA Play (eski adıyla EA Access) servisinin Steam platformuna da geleceğinin açıklanmasının ardından bugün ise […]

Devamı: EA Play Steam Çıkış Tarihi Açıklandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
12 TL olur diye sevinmiştim fakat bu haberden sonra game pass alırım diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı