Çözüldü EA Play üyeliği bitince EA Play ile oynanan oyunun oynanma süresi silinir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, sorum basit. Şimdi EA Play üzerinden birkaç oyun oynadım, örneğin Battlefield 1'in oynanma süresi 1 saat olarak gözüküyor. EA Play üyeliğim bitince Battlefield 1'in oynanma süresi mesela silinir mi? Oyuna sahip değilim. Soruyu net olarak şu şekilde sorayım, daha açıklayıcı olsun:

Şimdi sahip olmadığım oyunları belirli bir saat EA Play üzerinden oynadım. EA Play üyeliğim bitti, oyunlara sahip olmadığım için de tekrardan oyuna erişimim yok. EA Play üyeliği bitince profilimde X EA Play oyununu 50 saat oynadı olarak gözükür mü mesela? Umarım daha açıklayıcı olmuştur.

Çözüm
Başarımlar da dahil olmak üzere oynama süreniz ve diğer verileriniz tutulur. Oyunu satın alır veya EA Play'e tekrar üye olursanız eski verilerinizi görebilirsiniz.
Evet siliniyor. Birkaç oyun oynamıştım EA Play ile şu an hesapta oynama sürem gözükmüyor eğer sorduğunuz buysa.

Arkadaşlar merhaba, sorum basit. Şimdi EA Play üzerinden birkaç oyun oynadım, örneğin Battlefield 1'in oynanma süresi 1 saat olarak gözüküyor. EA Play üyeliğim bitince Battlefield 1'in oynanma süresi mesela silinir mi? Oyuna sahip değilim. Soruyu net olarak şu şekilde sorayım, daha açıklayıcı olsun:

Şimdi sahip olmadığım oyunları belirli bir saat EA Play üzerinden oynadım. EA Play üyeliğim bitti, oyunlara sahip olmadığım için de tekrardan oyuna erişimim yok. EA Play üyeliği bitince profilimde X EA Play oyununu 50 saat oynadı olarak gözükür mü mesela? Umarım daha açıklayıcı olmuştur.

Oynama süresi siliniyor diye biliyorum.

Başarımlar da dahil olmak üzere oynama süreniz ve diğer verileriniz tutulur. Oyunu satın alır veya EA Play'e tekrar üye olursanız eski verilerinizi görebilirsiniz.
Evet tutuluyor fakat üyelik bitince gözükmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı