EA App EA Play üzerinden indirilen oyunu Steam ile oynama

gollik251

Centipat
Daha fazla  
EA Play üzerinden It Takes Two friend Pass indirdim ama aynı şey Steam'de de var. Sıfırdan 45GB indirmeden direkt oyunu Steam'de başlatmanın yolu var mı?

EA Play üzerinden It Takes Two friend Pass indirdim ama aynı şey Steam'de de var. Sıfırdan 45GB indirmeden direkt oyunu Steam'de başlatmanın yolu var mı?
EA Play'da indirdiğin dosyaları steam'in ana indirme klasörüne atıp steam'den indirmeyi başlat eğer platforma göre indirilen dosyalar farklı değil ise dosyaları tarar ve anında oyna butonu çıkar farklı ise yapabileceğin bir şey yok.

Oyunu Steam üzerinden indirmeye başla. Daha sonra biraz indirdikten sonra indirmeyi iptal et. EA klasöründen SteamApps klasörünün oyunun olduğu dosyaları at. Daha sonra zaten Steam doğrulayıp yanlış olan kısımları tekrar indirecektir.

Niye Steam'de indirmek istiyorsun?

SS falan alıyorum bir de Steam'de falan gözüküyor hoşuma gidiyor nedense.

EA Play'da indirdiğin dosyaları Steam'in ana indirme klasörüne atıp Steam'den indirmeyi başlat eğer platforma göre indirilen dosyalar farklı değil ise dosyaları tarar ve anında oyna butonu çıkar farklı ise yapabileceğin bir şey yok.

Herhangi bir videosu vs. var mı YouTube'da çok anlayamadım çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı