EA Play ve EA Play Pro farkı nedir?

Yıl boyunca sürekli oynayacağım derseniz 1 yıllık fiyatını vermek daha mantıklı ama arada bir oynarım derseniz aylık fiyatı vermek daha iyi.

Fark yeni oyunları çıktığı gibi 10 saat oynamak yerine direkt oynayabiliyor olmanız. Farklı oyunları da oynayacaksanız alınır.

EA Play Pro'da her yeni çıkan EA oyununu üyeliğiniz devam ettiği sürece sınırsız süreyle oynayabiliyorsunuz.
EA Play'de ise yeni çıkan bir oyunu en fazla 10 saat oynayabiliyorsunuz. Oyun sonradan EA Play kütüphanesine eklenirse o 10 saatlik sınır kalkıyor ve üyeliğiniz olduğu sürece sınırsız oynayabiliyorsunuz.

EA Play Pro'da her yeni çıkan EA oyununu üyeliğiniz devam ettiği sürece sınırsız süreyle oynayabiliyorsunuz.
EA Play'de ise yeni çıkan bir oyunu en fazla 10 saat oynayabiliyorsunuz. Oyun sonradan EA Play kütüphanesine eklenirse o 10 saatlik sınır kalkıyor ve üyeliğiniz olduğu sürece sınırsız oynayabiliyorsunuz.
EA pro aldım hocam. Ultimate team oynayabilir miyim?

Bence EA Play Pro mantıklı. Yıllık 1000 TL ve yeni çıkan oyunlara anında erişebiliyorsun. 1 yılda tüm kütüphaneyi yalayıp yutarsın Pro al geç bence.

Merhaba
Birşey sormak istiyorum. Ben de PlayStation 4 var ve fc24 online karşılıkli oynamayı seviyorum. PlayStation plus üyeliğim var ve nisan ayında bitecek. Senelik ücreti 1400 tl olduğundan almaya pek sıcak bakmıyorum. Bir de ben PlayStation da sadece fc24 oynuyorum. Yani başka bir oyun oynamıyorum. Diyeceğim şu ki ps plus üyeliği m bittiğinde eaplay 12 aylık 250 tl lik bir üyeliği var. Sadece o üyeliği alsam FC 24 de ps plus üyeliğim olmadan da online oynayabilir miyim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-02-11-12-03-20-15_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2024-02-11-12-03-20-15_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 13

Yeni konular

Geri
Yukarı