Oyun Banka/Kart EA Play ve Paycell Cashback ayrıcalıklarıyla EA FC 24 920 TL!

Her sene Fifa alacak olan adam için Ea play Pro daha mantıklı bir seçenek. Daha ucuz+ farklı oyunları oynama imkanı da sunuyor.

Ea play pro alırım daha iyi
Ea Play pro ile oyuna 1 yıl erişim 1000 TL, benim dediğim yöntemle oyuna süresiz erişim 920 TL. Nasıl daha iyi anlamadım.

Ea Play pro ile oyuna 1 yıl erişim 1000 TL, benim dediğim yöntemle oyuna süresiz erişim 920 TL. Nasıl daha iyi anlamadım.
Play Pro'nun diğer oyunlarını oynarım diyorsanız eyvallah, ama onların da çoğu zaten Gamepass'te var.

Paycell cashback kampanyasından bahsedebilecek var mı?

Her sene Fifa alacak olan adam için Ea play Pro daha mantıklı bir seçenek. Daha ucuz+ farklı oyunları oynama imkanı da sunuyor.
Daha ucuz değil hocam.

Play Pro'nun diğer oyunlarını oynarım diyorsanız eyvallah, ama onların da çoğu zaten Gamepass'te var.

Daha ucuz değil hocam.
Fifa zaten 1 yıldan fazla oynanmıyor ultimate team oynuyorsanız yeni oyunu almak zorundasınız en azından ea play pro alan f1,fifa gibi oyunları oynayabilir

EA Play Pro ile oyuna 1 yıl erişim 1000 TL, benim dediğim yöntemle oyuna süresiz erişim 920 TL. Nasıl daha iyi anlamadım.

Play Pro'nun diğer oyunlarını oynarım diyorsanız eyvallah, ama onların da çoğu zaten Game Pass'te var.

Daha ucuz değil hocam.

Hersene aynı oyunun benzeri için 1000 TL vermek mantıklı mı hocam.

Fikrimce bir oyuna 920TL gibi bir büyük bir meblağ vermek hiç mantıklı değil. İsterse gelmiş geçmiş en iyi oyun olsun. Haa tabii zenginsen gıkımı çıkarmam.

Fikrimce bir oyuna 920TL gibi bir büyük bir meblağ vermek hiç mantıklı değil. İsterse gelmiş geçmiş en iyi oyun olsun. Haa tabii zenginsen gıkımı çıkarmam.
Zengin olmasına gerek yok 1 yıl boyunca minimum 500 saat oynayacağı oyuna çalışan kişiler rahatça verebilir. Zaten yakın zamanda oyun fiyatları 2000 tl civarına gelir.

EA Feminen Club 24
Açtığın her paketten kadın futbolcu düşüyor. SAÇMALIK! Statsları daha da saçmalık. İsterse 100TL olsun. EAFC24 alınmaz bu haliyle.
Mis gibi oyun. Kudurtmuş senin gibi toksik maskülenleri. Çok gerçekçiydi ya kadınlar sorun oldu :D

Ayrıca herkesten ricam oyun alınır mı alınmaz mı tartışmanızı başka gönderi altında yapmanızdır. İndirimli bir fırsat gördüm ve 1.200 TL olan oyunu 920 TL'ye almanın yolunu paylaştım isteyen oyunu beğenen/denemek isteyen alsın beğenmeyen iade etsin 👍

Geri
Yukarı