Çözüldü EA Play "Your Action cannot be processed" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sSombrero

Hectopat
Yer
Mozambik/Maputo
Hocalarım EA Play'den oyun almaya çalışıyorum fakat görseldeki hatayı alıyorum. Ödemeyi Nays'la yapmaya çalışıyorum. Nasıl çözebilirim?
Nays'ın müşteri temsilcisiyle konuştum. Bizde reddedilen ödeme görünmüyor dedi.

resim_2023-11-23_155106926.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ziraat sanal kartıyla ben 2 gün önce EA Play Pro aldım, olması gerekir kart kısıtlamalarını kontrol edin. EA App üzerinden satın aldım.

Tamam hocam hallettim. Cloudflare'in WARP hizmetini kapattıktan sonra sorun çözüldü. Şimdi Nays'la da alabildim.
EA üzerinde ön ödemeli şirketlerin sanal kartları geçmiyor. Papara'da fiziksel black card ile ödeme yapanlar olmuştu. Bir bankanın sanal kartıyla ya da fiziksel kartıyla ödeme yapılıyor.

EA üzerinde ön ödemeli şirketlerin sanal kartları geçmiyor. Papara'da fiziksel black card ile ödeme yapanlar olmuştu. Bir bankanın sanal kartıyla ya da fiziksel kartıyla ödeme yapılıyor.
Hocam şimdi enpara kart denedim olmadı. Ziraat bankasının kartı da olmuyor. Debit kartlar da işe yaramıyor galiba.
İllaki kredi kartı mı olması lazım? Paramla bile oyun alamadım. 😅 Şimdi origins önbelleği silme işlemi yaptım. Yine işe yaramadı.

Hocam şimdi enpara kart denedim olmadı. Ziraat bankasının kartı da olmuyor. Debit kartlar da işe yaramıyor galiba.
İllaki kredi kartı mı olması lazım? Paramla bile oyun alamadım. 😅 Şimdi origins önbelleği silme işlemi yaptım. Yine işe yaramadı.
Ziraat sanal kartıyla ben 2 gün önce Ea Play pro aldım, olması gerekir kart kısıtlamalarını kontrol edin. EA app üzerinden satın aldım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı