EA Play yüklü oyunu görmüyor

rreanss

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bilgisayarima hem FIFA 22 hem FIFA 23 de indirilmis durumda fakat EA Play'e giris yaptığımda oyunlari görmeyip tekrar indirmeye çalışıyor. Steam'de oldugu gibi dosyaları dogrula vs yok mu bu uygulamada. FIFA 22 44 GB olarak dosyalarimda mevcut ama EA Play'de tekrardan 44 GB indirme istegi oluyor. İnternetim olmadığı için tekrar indirme olmadan cözmemin bir yolu var mi?

Sol üstten help>App recovery deneyebilir misin?
hicbir sey degismedi

Kanka nerden indirdin?

görmedim EA olduğunu özür

silip kurmayı denedinmi?

Ya da dosyalarında bir dosya eksikmi diye baktınmı?
dosya dogrulama gorunmuyor appde silip indiremem internetim kisitli. Fakat dosyalar dogru yani fifa 22 icin 44 gb indirmek istiyor ve kayitli dosyalarimda oyunu 44 gb gosteriyor.

Şöyle bir çözüm var yine forumdan birisi yazmış denemedim ama işe yarayabilir. Konu.

1. Close EA Desktop
2. Kill task EA Background Service in Task Manager
3. Move your game folder, for example : from C:\Program Files\EA Games\ to D:\Program Files\EA Games
4. Open regedit and change directory for your games
Here : Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA Games\
And Here : Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\EA Games\
5. Launch EA Desktop

Kısaca senin oyunun kurulu olduğu yeri EA uygulumasına yol olarak seçiyorsun.

EA Desktop'ta oyunu indir diyip oyunun kurulu olduğu dizini seç. İndirmeden oyunu doğrulayıp oynamana izin veriyor.

İşe yaramazsa oyun dosyalarını başka bir konuma yedekle, orijinal konumundan sil ve uygulamadan indirme başlat. İndirme yüzde 1'e gelince EA uygulamasını komple kapat ve o konuma oyun dosyalarını kopyala yapıştır. EA Desktop'u açtığında dosyaları analiz edecek ve doğruladığında oynayabileceksin.

Şöyle bir çözüm var yine forumdan birisi yazmış denemedim ama işe yarayabilir. Konu.

1. Close EA Desktop
2. Kill task EA Background Service in Task Manager
3. Move your game folder, for example : from C:\Program Files\EA Games\ to D:\Program Files\EA Games
4. Open regedit and change directory for your games
Here : Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA Games\
And Here : Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\EA Games\
5. Launch EA Desktop

Kısaca senin oyunun kurulu olduğu yeri EA uygulumasına yol olarak seçiyorsun.
4. de ne yapmam gerektigini anlamadim.

EA Desktop'ta oyunu indir diyip oyunun kurulu olduğu dizini seç. İndirmeden oyunu doğrulayıp oynamana izin veriyor.

İşe yaramazsa oyun dosyalarını başka bir konuma yedekle, orijinal konumundan sil ve uygulamadan indirme başlat. İndirme yüzde 1'e gelince EA uygulamasını komple kapat ve o konuma oyun dosyalarını kopyala yapıştır. EA Desktop'u açtığında dosyaları analiz edecek ve doğruladığında oynayabileceksin.
hemen deniyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı