EA Play'de oyunlar açılmıyor

Hakan baha

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

PC Game Pass üyeliği aldım fakat EA Play'e dahil olan oyunlar EA App üzerinden açılmıyor. İlk başta FIFA 23'ü indirmeyi denedim onda download döngüye girdi, indirme bitince tekrardan indirmeye devam etti. NFS rivals da ise indirmeyi yaptı fakat oyuna tıkladığımda hiçbir şey olmuyor. App Recovery'i yönetici olarak çalıştır gibi adımları izledim fakat yine de açılmadı oyunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Xbox üzerinden oynuyordum, ben nasıl yapmalıyım? Oyunda yüklenmiyor sildim yeniden yükleyeyim dedim olmuyor.

Ben EA oyunlarını Steam üzerinden oynuyordum. Ben de sistem güncelleme sonrası Steam'den oyun açamamıştım yeniden yükleme falan hiçbir şey işe yaramıyordu. EA uygulamasına yönelik dediğim şeyleri yaptım. Ondan sonra oyun hem Steam de hem EA Play de aktif oldu. İkisinden de açabiliyorum. EA Launcher sorunlu, bazen yine bozuluyor ve ben hep aynı bu şekilde hallediyorum.
Ben Xbox kullanmıyorum. Fakat büyük ihtimalle mantık aynıdır. EA uygulamasını düzeltmeden oyuna başka yerlerden de ulaşamıyorsunuz. EA oyunlarına EA hesabı açmadan ulaşamazsınız. Sıkıntı çıkınca EA hesabını Update yapıp giriş yaparak merkezden halletmek gerekiyor EA böyle çalışıyor. Oyun alırken bir EA hesabı açmış olmanız gerekiyor diye biliyorum.

Ben EA oyunlarını Steam üzerinden oynuyordum. Ben de sistem güncelleme sonrası Steam'den oyun açamamıştım yeniden yükleme falan hiçbir şey işe yaramıyordu. EA uygulamasına yönelik dediğim şeyleri yaptım. Ondan sonra oyun hem Steam de hem EA Play de aktif oldu. İkisinden de açabiliyorum. EA Launcher sorunlu, bazen yine bozuluyor ve ben hep aynı bu şekilde hallediyorum.
Ben Xbox kullanmıyorum. Fakat büyük ihtimalle mantık aynıdır. EA uygulamasını düzeltmeden oyuna başka yerlerden de ulaşamıyorsunuz. EA oyunlarına EA hesabı açmadan ulaşamazsınız. Sıkıntı çıkınca EA hesabını Update yapıp giriş yaparak merkezden halletmek gerekiyor EA böyle çalışıyor. Oyun alırken bir EA hesabı açmış olmanız gerekiyor diye biliyorum.
Ea app sildim yeniden yükledim,güncelledim gene olmuyor.Nasıl yapabilirim detaylı anlatırmısın?

Steam'in oyun ekleme kısmından EA dizini içindeki EA Play ve EA Update uygulama dosyalarını Steam'e oyun ekler gibi ekleyiniz. Bu 2 dosya Steam kütüphanesinde görünecek. Oradan EA Update'yi tıklayın açılan sayfada yeşil oyna butonuna tıklayınız. Sol üstte küçük bir gösterge açılacak ve EA uygulaması otomatik olarak güncel Update yapılacak. Bu işlem bittikten sonra EA kısa yolunu tıklayıp açın ya da Steam üzerinden EA Play'ı tıklayın oyna diyerek açın EA giriş sayfasına da kullanıcı adı ve şifrenizi girip hesabınıza girmeyi deneyin.Profilinize ve kütüphane ye böylece ulaşmayı deneyiniz
Benim sorunda aynı Xbox üzerinden oynuyordum biz nasıl yol izlemeliyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı