EA Play'den alınan Crysis kod istiyor

Neoreality

Hectopat
Oyunların pahalılığı sebebiyle artık oyun almak çok zor. Çoğumuz Game Pass ve EA Play benzeri uygulamalar sayesinde oyun oynuyoruz. Bu sebeple 170TL'ye 1 yıllık EA Play aldım. FIFA ve Battlefield'da hiçbir problem ile karşılaşmadan oynadım sonra Crysis, drogan age, Dead Space gibi oyunları da oynamak istedim. Crysis serisiyle başlamak istedim, oyunu kütüphaneme kurdum ve saçma sapan bir problemle karşılaştım."re-enter and verify your registration code" Steam üzerinden gelen CD key i giriyorum ama nafile maile gelen kodu yaz diyor, hem Steam mailime hem Origin maillerime bakıyorum ikisinde de kod içeren bir mail yok. Origin hesabımda sadece Crysis 3 duruyor oynayabiliyor muyum henüz bakmadım. Deli oldum bu probleme internette onu indir bunu indir diyor ama en son nöyle bir işe kalkıştığımda RAT yemiştim bütün hesaplarım çalınmıştı ve bayağı bir uğraşmıştım. O sebeple herhangi bir siteye güvenmiyorum oyunu resmi olarak aldım ve oynayamıyorum sonra neden Torrent kullanıyorsun... Kafayı yersin... Neyse günümüzde Crysis oynamaya çalışıp bu problemle karşılaşanlar varsa ve nasıl bu illetten kurtulduklarını paylaşırlarsa memnun olurum.

Crysis'te bilinen bir durum. Rehberi uygularsanız düzelecektir sorununuz.

Rehberden sonra oyunu açarken siyah ekranla karşılaşırsanız oyunun .exe dosyasını Windows 7 uyumluluk modunda başlatın.

Geri
Yukarı