EA Play'ye FIFA 22 gelir mi?

Hiçbir şey anlamadım. Oyunları Full şekilde oynamak için EA üyeliği almıyorlar mı neden sadece 10 saat?
EA firmasının amacı sizi uygun fiyatlı aboneliklerle oyun oynatmak değil. 10 saat ile gözünüzü boyayıp oyunu satın aldırmak. Parayı önemsiyorlar yani kısaca. Oyun eskidiğinde veya yeni oyun çıkacağı zaman (FIFA 23) bu 10 saat olayı kaldırılır ve FIFA 23 için geçerli olmaya devam eder.

@oblomovv 10 saatlik olan oyunun Trial versiyonu. Her yeni EA oyununda olduğu gibi oyunu 10 saat deneyebiliyorsun.

Dostum peki Game Pass zaten Xbox'ın değil mi yani neden mayıs ayını bekliyorlar Ekim'de Xbox'da çıkıyorsa? Yani oyunun orijinal parasını verip mi oynayabilirler ancak ekim ayında? Dediğim gibi cahilim bu konularda kusura bakma darladım biraz. Xbox Series S almayı düşünüyorum da.
EA firmasının amacı sizi uygun fiyatlı aboneliklerle oyun oynatmak değil. 10 saat ile gözünüzü boyayıp oyunu satın aldırmak. Parayı önemsiyorlar yani kısaca. Oyun eskidiğinde veya yeni oyun çıkacağı zaman (FIFA 23) bu 10 saat olayı kaldırılır ve FIFA 23 için geçerli olmaya devam eder.
İnsanlar neden EA üyeliği alıyorlar o zaman ? Aylık belirli ücrete tüm oyunları abone olduğu sürece oynayabiliyor diye biliyordum. Bu dediğiniz şey Xbox gamepassde de mi geçerli? Yani ben gamepass üyeliği alsam üyeliğim boyunca oyunları sınırsız şekilde oynayamayacak mıyım FIFA 22 de dahil?

İnsanlar neden EA üyeliği alıyorlar o zaman ? Aylık belirli ücrete tüm oyunları abone olduğu sürece oynayabiliyor diye biliyordum. Bu dediğiniz şey Xbox gamepassde de mi geçerli? Yani ben gamepass üyeliği alsam üyeliğim boyunca oyunları sınırsız şekilde oynayamayacak mıyım FIFA 22 de dahil?
EA üyeliğini sadece FIFA için almıyorlar ki. Bir sürü oyunu var: SW oyunları, NFS serisi, Battlefield serisi, UFC serisi... XBOX'a dahil olan EA Play hakkında fikrim yok ama tahminimce bir şey değişmeyecektir 10 saat konusunda.

@oblomovv 2 tür ea aboneliği var biri yıllık 169 lira diğeri de yani pro versiyonu ise bunun 3 kati civarında. Benimki pro degil. Proya abone olanlar yeni cikan oyunlari çıkar cikmaz sinirsiz oynar ama benim aboneligimde 10 saat sınır koyar. Benim aboneligime nisan mayis gibi sinirsiz fifa gelecek ama bu geldiginde herhangi bir ek ucret istenecek mi diye basit bir soru sordum ama kiyamet kopmuş maalesef.

EA üyeliğini sadece FIFA için almıyorlar ki. Bir sürü oyunu var: SW oyunları, NFS serisi, Battlefield serisi, UFC serisi... Xbox'a dahil olan EA Play hakkında fikrim yok ama tahminimce bir şey değişmeyecektir 10 saat konusunda.

Hocam bu dediğiniz serileri de mi sadece 10 saat oynatıyor yoksa sadece FIFA mı?

Geri
Yukarı