Steam EA Racing Mega Collection 2.810 yerine 199TL

160 oluyor Nays ile iyi fiyat bende kendimi tutuyorum burada şeytan al diyor resmen ( Elden Ring ve RE4 remake alacağım yaz indiriminde)

160 TL kesinlikle değer NFS oyunları ayrı bir arcade havası var yalnız NFS oynayanlar monitör 60Hz yapsın dikey senk. Açsın çok daha akıcı deneyim elde ederler genelde 60 FPS portlu oyun NFS.

NFS unbound EA Play üyeliğine eklenecek mi yoksa sadece EA Play Pro'damı kalacak?
Sadece EA Play Pro'da kalan bir kaç yıllık oyunları yok adamların. Star Wars Jedi Fallen Order gibi full hikâye odaklı bir oyunu bile EA Play'e getirdiler fakat ne zaman gelir emin değilim.

Kütüphanemde 3 tane farklı NFS serisi vardı bende destek sekmesinden hesabımdan kalıcı kaldırıp arkadaşımdan bana hediye etmesini istedim. Hediye geldi fakat kabul edince şöyle bir hata veriyor ve kütüphaneme eklenmiyor. Steam desteğe yazdım sorunu yaşayıp da çözenler var mı ?

Ekran görüntüsü 2023-05-16 014546.png

Kütüphanemde 3 tane farklı NFS serisi vardı bende destek sekmesinden hesabımdan kalıcı kaldırıp arkadaşımdan bana hediye etmesini istedim. Hediye geldi fakat kabul edince şöyle bir hata veriyor ve kütüphaneme eklenmiyor. Steam desteğe yazdım sorunu yaşayıp da çözenler var mı?

Eki Görüntüle 1780687

Hediye teklifi dursun bu sırada Steam destek girip kaldırdığınız oyunları yeniden kütüphaneye ekleyin ve ardından hediyeyi kabul edin açık bu (ban sebebi mi bilmiyorum)

EA'e ne kadar söverseniz sövün bu konuda taktir etmek lazım. Activision ve Ubisoft gibi şirketler oyunlarına en fazla %67- 75 indirim yaparken bunlar zaten sizi kâra sokan paketler oluşturup üstüne %90 küsür indirim yapıyorlar.
Ya Ubisoft zarar etmeye başlamasa %75 indirim oranını geçmiyordu. Activision zaten %50'den fazla yaparsa kıyamet falan kopuyor. 😄 Xbox da %67 den fazla yapmıyor genelde. EA bu konuda gerçekten çok iyi. Ben son zamanlar da EA tarafının oyunculara önem verdiğini düşünüyorum. Doğru işler yapmaya çalışıyorlar. Her oyunu kopyala yapıştır değil. Her oyuna önem vermeye çalışıyorlar. Tabi tutmuyor ama deniyorlar. 👍

Ya Ubisoft zarar etmeye başlamasa %80 indirim oranını geçmiyordu. Activision zaten %50'den fazla yaparsa kıyamet falan kopuyor. 😄 Xbox da %67 den fazla yapmıyor genelde. EA bu konuda gerçekten çok iyi. Ben son zamanlar da EA tarafının oyunculara önem verdiğini düşünüyorum. Doğru işler yapmaya çalışıyorlar. Her oyunu kopyala yapıştır değil. Her oyuna önem vermeye çalışıyorlar. Tabi tutmuyor ama deniyorlar. 👍
PC oyuncuları için olmasa da konsol oyuncuları için Star Wars Jedi Survivor oldukça iyi bir deneyimdi. Hâla daha çok iyi değiller fakat Ubisoft'a göre daha çok önem verdikleri kesin. Ubisoft batmanın eşiğinde olmasına rağmen oyuncuları dinlemiyor fakat öte yandan EA, FIFA ile milyonları kaldırsa bile az çok oyuncuları dinlemeye başladı.

Özellikle EA'in oyunlarını Steam'e getirirken puan dükkanı için sticker(Bu indirimle birlikte It Takes Two ve Dead Space Remake için yeni sticker eklemişler.), arkaplan, başarım sistemi, Steam Cloud eklerken Ubisoft Far Cry 6 için ek dil dosyası veya sahip olmadığın DLC'leri indirmeme seçeneğini bile sunmuyor. Şaka gibi fakat Far Cry 6'yı Steam'den Standart Edition olarak alırsan DLC'lere sahip olmamana rağmen onları da indirerek 170 GB indirmiş oluyorsun fakat kendi uygulamaları olan Ubisoft Connect üzerinden Standart Edition alıp indirince 60GB indiriyorsun. Öte yandan Ubisoft oyunları Steam'de başarı sistemi, cloud vs. içermiyor da.

PC oyuncuları için olmasa da konsol oyuncuları için Star Wars Jedi Survivor oldukça iyi bir deneyimdi. Hâla daha çok iyi değiller fakat Ubisoft'a göre daha çok önem verdikleri kesin. Ubisoft batmanın eşiğinde olmasına rağmen oyuncuları dinlemiyor fakat öte yandan EA, FIFA ile milyonları kaldırsa bile az çok oyuncuları dinlemeye başladı.

Özellikle EA'in oyunlarını Steam'e getirirken puan dükkanı için sticker(Bu indirimle birlikte It Takes Two ve Dead Space Remake için yeni sticker eklemişler.), arkaplan, başarım sistemi, Steam Cloud eklerken Ubisoft Far Cry 6 için ek dil dosyası veya sahip olmadığın DLC'leri indirmeme seçeneğini bile sunmuyor. Şaka gibi fakat Far Cry 6'yı Steam'den Standart Edition olarak alırsan DLC'lere sahip olmamana rağmen onları da indirerek 170 GB indirmiş oluyorsun fakat kendi uygulamaları olan Ubisoft Connect üzerinden Standart Edition alıp indirince 60GB indiriyorsun. Öte yandan Ubisoft oyunları Steam'de başarı sistemi, cloud vs. içermiyor da.
Zamanın da EA'nin ''hikayeli oyunlar ölüyor'' diye açıklama yaptığı gerçeğinden şuan hikayeli oyun deniyor olmaları bazı gerçekleri gösteriyor. Ubisoft hala ''hayır abi online olmalı, yaşıyan dünya olmalı'' demeye devam etsin. Sürünsünler. EA, Ubisoft gibi platform da ayırmıyor. Onlar da zamanın da o hatayı yaptılar. Ve pişman olup geri döndüler.

EA kesinlikle bir God of War, The Last of Us, GTA gibi markalar yapamaz belki ama piyasada güçlü olan şirketlerden. Her yıl AAA kalitesinde bir oyun çıkarıcak güçte bir şirket.

Geri
Yukarı