Çözüldü EA Sports 24 Epic Games'ten nasıl indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dogan2001

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Prime H510M-E
Intel i5 11400F
Afox 2060 Super
XPG Spectrix D50 2X16 3200 MHz CL16
James Donkey JD10240 SSD 1 TB
NZXT H510 CA-H510B-BR
Bitfenix BP-BP600ALNN-9R 600W 80+
ViewSonic VX2780J-2K
Meslek
Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi
EA Sports 24 Epic Games'ten nasıl indirilir?
Epic Games'ten EA Sport 24 satın aldım ama koleksiyona girdiğimde kullanılamıyor yazıyor. Ne yapmam gerekli?

EA FC 24.png

Son düzenleyen: Moderatör:
EA App indirmeniz lazım, EA App indirdikten sonra Yükle butonu aktif olur ve EA App'e giriş yaptığınzıda Epic Games ile EA hesaplarınız senkronize olur ve EA App üzerinden indirmeye başlayabilirsiniz.

Yarım saat sonra otomatik olarak düzeldi kendiliğinden geldi yardım ve bilgilendirmeler için teşekkür ederim.
Hesaptan çık gir yapınca veya istemciyi kapatıp açınca düzeliyor olması lazım.
EA App indirmeniz lazım, EA App indirdikten sonra Yükle butonu aktif olur ve EA App'e giriş yaptığınzıda Epic Games ile EA hesaplarınız senkronize olur ve EA App üzerinden indirmeye başlayabilirsiniz.
Arkadaşımda geöen GTA 5 de olmuştu bu durum. Kendiliğinden düzeldi yarım saat sonra

EA App indirmeniz lazım, EA App indirdikten sonra yükle butonu aktif olur ve EA App'e giriş yaptığınzıda Epic Games ile EA hesaplarınız senkronize olur ve EA App üzerinden indirmeye başlayabilirsiniz.

Bende EA App e atıyor ve yüklenmiyor.

Epic Games'ten tıklıyorum EA App açılıyor kapanıyor. Bir işlem yok. Tekrar tıklayınca cras hatası veriyor yüklemiyor başlatmadı indirmeyi.

Geri
Yukarı