Çözüldü EA uygulamasında FIFA 22 sınırsız oynanıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

marittina

Femtopat
Daha fazla  
EA'nın uygulamasında 161 TL görünüyor oyunu sınırsız oynayabilir miyim Steam'deki gibi? Yoksa EA Play'e üye olmam mı gerekiyor?

Çözüm
FIFA 22 aslen EA'nin oyunudur, Steam'de alsan bile zaten EA araciligiyla oynarsin. Oyunu alirsan sinirsiz bir şekilde oynarsın. EA Play'e daha gelmedi FIFA 22 tahminen mayıs Haziran gibi gelir, dolayisiyla EA Play ile 10 saat deneme sürümü oynayabilirsin sadece ama satın alırsan sınırsız olur.
FIFA 22 aslen EA'nin oyunudur, Steam'de alsan bile zaten EA araciligiyla oynarsin. Oyunu alirsan sinirsiz bir şekilde oynarsın. EA Play'e daha gelmedi FIFA 22 tahminen mayıs Haziran gibi gelir, dolayisiyla EA Play ile 10 saat deneme sürümü oynayabilirsin sadece ama satın alırsan sınırsız olur.

Çözüm
EA Play Pro olması lazım. 29.99 TL'lik olan EA Play oynanmıyor. Sadece 10 saat deneyebiliyorsunuz.

EA Play Pro olması lazım. 29.99 TL'lik olan EA Play oynanmıyor. Sadece 10 saat deneyebiliyorsunuz.

Direkt oyunu EA'nın uygulamasından satın alırsam sınırsız olur mu EA Play olmadan 161 TL yazıyor emin olamadım diye konu açtım.

161 TL gördüğünüzün SS'ini atabilir misiniz?

Atıyorum.
161 TL gördüğünüzün ss'ini atabilir misiniz?
1650562166812.png

Yeni konular

Geri
Yukarı