EA'in attığı saçma tweet

"Singleplayer oyunlar 10 yaşındakiler içindir" demek istiyorlar.

Demek istediğiniz anladım benim takıldığım olay sizin bana "tamam hocam siz bağımsız ve CS:GO oynamaya devam edin" demeniz oldu.
EA oyun çıkarmayı bıraksa oyun piyasası batmaz merak etmeyin.
Kim battefield çıkaracak demeniz de ironik olmuş. 2042'in hali ortada.
Sadece EA yaptığı oyunlarla piyasa dönmüyor.

Son düzenleme:
"A 10", birinin veya bir şeyin 10 üzerinden 10, yani mükemmel olduğunu belirtmek için kullanılır.

Yanlış biliyorsunuz herhalde, tweet altına atılan cevaplara bakarakta ne kastettiklerini anlayabilirsiniz.

Buradan daha iyi anlaşılır herhalde.

Yalnız bu arada yorumları okudukça insanların bilinçsizliğine üzülüyorum. Piyasada EA olmasa çok kayıp olmaz, şöyle ki. Piyasa sadece EA'dan ibaret değil. Konami, SEGA, Nintendo, Microsoft, GameHouse, Valve vb. gibi firmalar var. Nintendo ve Microsoft devler, onlarla kimse başa çıkamayacak orası kesin zaten.

Bunun dışında rezil paylaşıma gelince, üzgünüm ama ağır saçmalamış. İnsanlar bazen 10 dk. kafa dağıtmak için saatlerce online oyuna girmek için zaman harcamayı bekleyemez. Ben mesela, bir oyun dediğin 3 - 5 saniyede açılacak. Oynayacağım ve moral depolayıp çıkacağım. Moral bulmak için oynuyoruz çoğunluğumuz. Bu kadarı da pes diyorum EA'ya. Bu adamlar akıllanmazlar.

EA fanboyluğu yapıyorlar birde hocam okuyun çıldırırsınız.

"ieY oLmaSo piYasAya oyOn çOkMoz"

Spor oyunları, Sims, Need for Speed, Battlefield, It Takes Two, ve Star Wars oyunlarları bunlar TR kitlesi az denilmiyeek kadar fazla ve nedense her yeni oyun gelincede çok satıyor.
Tamam da EA dediğim gibi bir sebepten kapanmaya gitse bu oyunları beraberinde götürmez ki satar başka markalara.

Yanlış biliyorsunuz herhalde, tweet altına atılan cevaplara bakarakta ne kastettiklerini anlayabilirsiniz.

Google çeviri deyimleri nasıl anlasın? Cevaplarda da yaşla ilgili hiçbir şey yok çünkü yaştan bahsetmiyorlar.

@bursali Bir şirket battığında başka şirketlere satılır IP'ler. Bu konuda size katılıyorum.

Sırf Türk YouTube içerik üreticilerine aldanıp böyle büyük firmalara linç atmaya çalışmanız çok komik.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…