EA'in attığı saçma tweet

"Singleplayer oyunlar 10 yaşındakiler içindir" demek istiyorlar.

Asıl siz demek istediğimi anlamamışsınız. Piyasada gerçekten iyi oyun yapan firmalardandır biri en krallarını dahil edelim.

Rockstar Sony her seferinde en iyi oyunu yapiyorlar Sony yıllık oyun çıkarıyor değil mi hocam bu GoW olur Horizon olur Sony markalarını biliyoruz bu oyunlarda 30 saat hikayeli oyun oluyor hadi 10 saat item aradın kastın 40 saat bitti oyun. Rockstara baktığımız zaman durdular en son RDR2 yaptılar 2018 de başka yeni oyunları yok, GTA 5 bakıyorsun 2013 yılında çıkmış olmuş 2022. GTA 6 yok 2023'te olmiyacak iddiaları var 2024 kadar oyun çıkarmiyacak bu adamlar. Ee ne anladım ben bu işten 11 yıldır gtamı oynayacağım 10 yıldır RDR2 oynayacağım ben.

Günün sonunda piyasaya oyun çıkması gerekiyor bununda başında dediğim gibi 2 şirket var başınaıda EA çekiyor kim FIFA yapacak kim Battlefield yapacak hocam söyler misiniz?

Witcher 3 çıktı hocam kaç yılında 1000 saat oynayacak halin yok RPG türü oyun 150 saat Max her şeyi yapsan 300 yaparmar mısın sıkılırsın bir yerden sonra bayar aynı işleri yapmak.

Demek istediğiniz anladım benim takıldığım olay sizin bana "tamam hocam siz bağımsız ve CS:GO oynamaya devam edin" demeniz oldu.
EA oyun çıkarmayı bıraksa oyun piyasası batmaz merak etmeyin.
Kim battefield çıkaracak demeniz de ironik olmuş. 😀 2042'in hali ortada.
Sadece EA yaptığı oyunlarla piyasa dönmüyor.

Son düzenleme:
"A 10", birinin veya bir şeyin 10 üzerinden 10, yani mükemmel olduğunu belirtmek için kullanılır.

Yanlış biliyorsunuz herhalde, tweet altına atılan cevaplara bakarakta ne kastettiklerini anlayabilirsiniz. 🙃
Screenshot_2022-07-01-18-47-45-919.jpg

Buradan daha iyi anlaşılır herhalde.
Screenshot_2022-07-01-18-50-04-846.jpg

Yalnız bu arada yorumları okudukça insanların bilinçsizliğine üzülüyorum. Piyasada EA olmasa çok kayıp olmaz, şöyle ki. Piyasa sadece EA'dan ibaret değil. Konami, SEGA, Nintendo, Microsoft, GameHouse, Valve vb. gibi firmalar var. Nintendo ve Microsoft devler, onlarla kimse başa çıkamayacak orası kesin zaten.

Bunun dışında rezil paylaşıma gelince, üzgünüm ama ağır saçmalamış. İnsanlar bazen 10 dk. kafa dağıtmak için saatlerce online oyuna girmek için zaman harcamayı bekleyemez. Ben mesela, bir oyun dediğin 3 - 5 saniyede açılacak. Oynayacağım ve moral depolayıp çıkacağım. Moral bulmak için oynuyoruz çoğunluğumuz. Bu kadarı da pes diyorum EA'ya. Bu adamlar akıllanmazlar.

Yalnız bu arada yorumları okudukça insanların bilinçsizliğine üzülüyorum. Piyasada EA olmasa çok kayıp olmaz, şöyle ki. Piyasa sadece EA'dan ibaret değil. Konami, SEGA, Nintendo, Microsoft, GameHouse, Valve vb. gibi firmalar var. Nintendo ve Microsoft devler, onlarla kimse başa çıkamayacak orası kesin zaten.

Bunun dışında rezil paylaşıma gelince, üzgünüm ama ağır saçmalamış. İnsanlar bazen 10 dk. kafa dağıtmak için saatlerce online oyuna girmek için zaman harcamayı bekleyemez. Ben mesela, bir oyun dediğin 3 - 5 saniyede açılacak. Oynayacağım ve moral depolayıp çıkacağım. Moral bulmak için oynuyoruz çoğunluğumuz. Bu kadarı da pes diyorum EA'ya. Bu adamlar akıllanmazlar.
EA fanboyluğu yapıyorlar birde hocam okuyun çıldırırsınız. 😀

"ieY oLmaSo piYasAya oyOn çOkMoz"

Yanlış biliyorsunuz herhalde, tweet altına atılan cevaplara bakarakta ne kastettiklerini anlayabilirsiniz. 🙃

Google çeviri deyimleri nasıl anlasın? Cevaplarda da yaşla ilgili hiçbir şey yok çünkü yaştan bahsetmiyorlar.

Sırf Türk YouTube içerik üreticilerine aldanıp böyle büyük firmalara linç atmaya çalışmanız çok komik.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı