Earbud kulaklığın şarjını değiştirmek

French ArKaDaTa

Hectopat
Arkadaşlar bu kulaklığı yaklaşık 3 senedir kullanıyorum. Mevcut fiyatı 300 TL. Sol kulaklığın şarjı 15 dakika dayanıyor. Tamamen aynı ürünün bataryasını çıkarıp şu an çalışan kulaklığın bataryasıyla değiştirmek istiyorum. Bunun işçiliğini nerede yaptırabilirim? Lehim de atılması gerekiyor sanırım. Sizce işçiliği ne kadar tutar? Herhangi bir telefon tamircisi bununla uğraşmak ister mi? Kulaklık modelleri TWS 90000.
IMG_2178.JPG

Sadece lehim işi var gibi görünüyor fotoğraftan. Elektronikçiler yaparlar çok fazla bir maliyeti de olmaz sana 2 lehim yapacak zaten. Yapacak bir yer bulamazsan kendin yapabilirsin lehim yapması zor bir iş değil.

Sadece lehim işi var gibi görünüyor fotoğraftan. Elektronikçiler yaparlar çok fazla bir maliyeti de olmaz sana 2 lehim yapacak zaten. Yapacak bir yer bulamazsan kendin yapabilirsin lehim yapması zor bir iş değil.

Doğrudur ama o kabloları söküp diğerine takıp ve yapıştırma yapacak kadar bile el becerim yok :D

Hocam yaptırdım lehimi artık hiç çalışmıyor :D sanırım tek bataryaya entegre edilmiş. Orijinal alma yolu gözüktü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı