EarPods Kulaklıktan kısık ses gelme sorunu

RisingSun123

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 23 ekimde çıktığı ilk gün gidip MediaMarkt'tan aldığım iPhone 6s telefonumun EarPods kulaklığımın sağ kulaklığından ses kısık gelmeye başladı. Kulaklık filtrelerini temizleyip, üflesem de herhangi bir düzelme olmadı. Birkaç araştırma yaptım. EarPods kulaklıkların bir çoğunda bu sorun varmış. Asıl sorum şu; telefonu MediMark'tan aldım ve Apple garantili. Apple garantili olduğu için direk Apple'a gidip randevu ile değişim yapmazlar mı? Yoksa MediaMarkt'a mı bırakmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. İphone kutu içeriğindekiler de garanti kapsamına girmektedir. Olmazsa servise gönderin. Aldığınızdan belli varsa kusurlu ürün kapsamına girer. Kusurlar ürünler 6 ay içerisinde ya değiştirilme ya da kusur kadar geri ödeme yapılmalı.

Asıl sorum şu; telefonu MediMark'tan aldım ve Apple garantili. Apple garantili olduğu için direk Apple'a gidip randevu ile değişim yapmazlar mı? Yoksa MediaMarkt'a mı bırakmam gerek?
Kesinlikle apple ilgilenir. Gönül rahatlığı ile gidin. Randevu olayını bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı