Earpods ses seviyesi kontrol edilmiyor

• Konuyu başlatan ByOs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 963

ByOs

Kilopat
Daha fazla  
2. el olarak 5S kutusundan çıkmış kullanılmamış bir Earpods aldım. Ses kalitesi vs çok güzel. Çakma olduğunu da pek zannetmiyorum ama emin de değilim. Fakat telefonumda (Xiaomi Mi A3) mikrofonu çalışmıyor ve şarkıyı durduruyor ama ses seviyesi kontrol edilmiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el olarak 5S kutusundan çıkmış kullanılmamış bir Earpods aldım. Ses kalitesi vs çok güzel. Çakma olduğunu da pek zannetmiyorum ama emin de değilim. Fakat telefonumda (Xiaomi Mi A3) mikrofonu çalışmıyor ve şarkıyı durduruyor ama ses seviyesi kontrol edilmiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Kaça aldın?

Sahte mi kulaklığınız bilmiyorum fakat 6S+'ın kutusundan çıkan kulaklık Galaxy S3, GM 4G, Galaxy Tab S2'de çalışıyorken Galaxy Tab A 2019 ve GM 5 Plus'ta çalışmıyordu, belki onun gibi olabilir mi? (başka bir cihazda deneyebilir misin?)

Çakma olup olmadığını kontrol etmek için 5s dekindekinde varmı bilmiyorum ama jak girişinin üstünde kabloya biraz dikkatli bakarsan şu yazı olması lazım.
earpods.PNG

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı