Easy Anti-Cheat destekli sanal makine önerisi

isyank4r

Decapat
Daha fazla  
VMware kurdum PC'ye. Rise Online oyununu açmadı. Problem Easy Anti-Cheat sanal PC'lerde açılmıyormuş. Hangi sanal PC'lerde açılır acaba bu Easy Anti-Cheat?

Dosya Ekleri

• resim_2023-02-17_001804453.png
    resim_2023-02-17_001804453.png
    486 KB · Görüntüleme: 257
Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu deneyin:

VMware kurdum PC'ye. Rise Online oyununu açmadı. Problem Easy Anti-Cheat sanal PC'lerde açılmıyormuş. Hangi sanal PC'lerde açılır acaba bu Easy Anti-Cheat?

Bir şekilde bypass edebilirsiniz ama dikkat edin hesabinizdanda olmayin delect olursa ban yeme ihtimali var.

Merhaba, Bende VMWare'ye Rise Online'i yükledim ancak oyunu açmaya çalıştığımda Easy Anticheat "cannot run under virtual machine" bu hatayı veriyor.

Biraz araştırdım birkaç kod ekledim .vmx dosyasına ancak fayda etmedi.
Siz bu konu hakkında bir gelişme kaydedebildiniz mi?

Bunu deneyin:

Merhaba, sanırım bu linkteki konuda "KVM" isimli bir Sanal Bilgisayar programı kullanılmış çünkü VMWare ile ilgili bir kısım göremedim. Anladığım kadarıyla bu linkteki konuda verilen kodları KVM isimli sanal bilgisayar programının "XML" bölümüne yazarak Easy Anticheat'i VM Kontrolü yapmasına engel olduğunu belirtmişler.

Virtual machine icin Regedit'ten birkac dosya sildigin zaman oluyordu baska bir oyunda.

Merhaba, bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz? Eğer hangi kodları kaldırmamız veya değiştirmemiz gerekiyorsa ilgili değişiklikleri yapabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı