Easy cameraya Microsoft teams üzerinden ulaşılmıyor

PingBey

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bilgisayar: Lenovo Legion y520.
İşlemci: i7-7700HQ
Ekran kartı: GTX 1050.
RAM: 16 GB.

Bilgisayarımda olan dahili easy cameraya Microsoft teams üzerinden ulaşamıyorum ama farklı programlar kullandığımda kameraya anlık olarak görüntü aldığımda görüntüm hemen donuyor ve kameranıza ulaşılamıyor ve bir hata kodu veriyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?(klavye üzerindeki kamera kapatma tuşu ile kamerayı açıp kapattım ama bir çözüme ulaşamadım. Harici bir kamera taktığım zamanda aynı şeyi yaşıyorum. Kamera uygulamasına bile ulaşamıyorum.)
Kamerama uygulamasına girebildim ve bu hata kodunu aldım.

Dosya Ekleri

• resim_2021-02-07_001410.png
    resim_2021-02-07_001410.png
    8,4 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
Tek çözüm servise yollamak galiba.
Think markalı olmayan Lenovo ürünleri (Idepad, IdeaCentre, Tabletler): 0212 912 0134
THINK markalı ürünler ve x86 ürünleri (ThinkPad, ThinkPad Tablet, ThinkCentre, ThinkStation, ThinkServer, ThinkVision, x86): 0850 755 5686
Bu numaralardan Lenovo desteğe ulaşarak yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz. Ürünü şarj adaptörüyle düzgün bir kutuya koymalısınız. Eğer hâlâ elinizde duruyorsa orijinal kutusuna yerleştirerek kargoya verirseniz daha iyi olur.
Kolay gelsin.

Nasıl oldu ise kameram bir anda çalışmaya başladı. Nasıl olduğunu bende bilmiyorum.
Think markalı olmayan Lenovo ürünleri (ıdepad, ıdeacentre, tabletler): 0212 912 0134.
Thınk markalı ürünler ve X86 ürünleri (Thinkpad, Thinkpad tablet, thinkcentre, thinkstation, thinkserver, thinkvision, X86): 0850 755 5686.
Bu numaralardan Lenovo desteğe ulaşarak yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz. Ürünü şarj adaptörüyle düzgün bir kutuya koymalısınız. Eğer hâlâ elinizde duruyorsa orijinal kutusuna yerleştirerek kargoya verirseniz daha iyi olur.
Kolay gelsin.

Kameranın neden çalışmadığını buldum. Bilgisayarımda Lenovo nerve sense programında soğutma için fan hızını arttırdığımda pilden gelen veya prizden gelen güç kamerayı açmaya yetmiyor. Büyük ihtimalle pili veya adaptörü değiştirince düzelecek bu sorun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı