Easy Service Optimizer FPS'i arttırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

MonsterMetehan

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
G-Skill 64(32x2) 4000 mhz
SSD veya HDD modeli
Kingston 1TB NV2 Gen4x4 NVMe M.2 SSD (3500-2100MB)
Ekran kartı
Gigabyte 3060 12 GB
Anakart
ASUS B550M-K
İşlemci
Ryzen 7 5700X
Herkese merhaba!

Öncelikle şunu söyleyim, bu konuda bilgisi olan kişiler cevap verebilir mi? Ayrıca internetten 2 dakika bakıp da cevap vermeyin. Teşekkürler...

Easy service optimizer diye bir program var illaki bileniniz vardır. Bu programı ben oyuna girerken "Extreme"e oyundan çıkınca "default"a getiriyorum. FPS katkısı var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz kötü değil ama illaki servisleri sonlandırmak istiyorsanız bu tarz programlardan ziyade kendi elinizle kullanmadığınız servisleri kaldırmanızı öneririm. Nasıl yapılacağını öğrenmek istiyorsanız araştırabilirsiniz.

Herkese merhaba!

Öncelikle şunu söyleyim, bu konuda bilgisi olan kişiler cevap verebilir mi? Ayrıca internetten 2 dakika bakıp da cevap vermeyin. Teşekkürler...

Easy service optimizer diye bir program var illaki bileniniz vardır. Bu programı ben oyuna girerken "Extreme"e oyundan çıkınca "default"a getiriyorum. FPS katkısı var mıdır?

Cok bir etkisi olmayacaktir. En kotu islemcideki yuku cekirdeklere bolup az da olsa droplari hafifletir. Ama sisteminiz halihazirda zaten cok guclu, neden boyle bir uygulama kullaniyorsunuz.

Herkese merhaba!

Sisteminiz gayet iyi, neden bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsunuz? Ayrıca şunu belirteyim, çok FPS değeri çok akıcıdır anlamına gelmiyor. Ekranda yırtılmalar görülebilir. Ben VSync kullanıyorum. 60 FPS sabit oynuyorum oyunlarımı.

Çok teşekkürler bilgilendirdiğiniz için :)

Bir şey soracağım ben ilk defa tecnopat sosyal kullanıyorumda doğru cevap seçme ve çözüldü işaretleme nasıl oluyor?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı